Doğallığın cazibesi Tchibo’da

30 Temmuz 2013 Salı

Tchibo’nun yüzde 100 organik tarımdan elde edilmiş pamuktan üretilen geniş ürün yelpazesine sahip “Doğallığın Cazibesi” teması, yarın tüm Tchibo mağazaları, Tchibo.com.tr ve 444 28 26 numaralı telefonla sipariş hattında satışa sunulacak

dogalligin-cazibesi-tchiboda

“Doğallığın Cazibesi”ni vitrinlerine taşıyan Tchibo; klasik kesim ve renklerdeki pijama ve gecelikleri, ev kıyafetleri ve iç çamaşırlarıyla kadınlara olduğu kadar erkeklere de tamamen doğal ve sağlıklı ürünler vadediyor. 

Dünya pamuk pazarının yüzde ikisini oluşturan organik pamuktan üretilen balenli sütyen, dikişsiz tişört sütyeni ve spor sütyenlerinin yanı sıra, modal kumaşı sayesinde yumuşak ve dökümlü pijama takımları ve zarif dantel süslemeli geceliklerin yer aldığı koleksiyon; tüm Tchibo severler için rahatlıkla şıklığı birleştiriyor. Erkeklere özel kısa kollu tişörtlerin, boxer ve slip modellerin de yer aldığı “Doğallığın Cazibesi” teması parmak ucu ve topuk kısmı sağlamlaştırılmış çorap seçenekleri de bulunuyor.

Kaliteli bir uykuyla tatlı rüyalar
Birbirinden farklı seçenekleri bünyesinde barındıran “Doğallığın Cazibesi” temasında; kaliteli ve deliksiz bir uyku için organik pamuktan üretilmiş nevresim takımları da mevcut. Yumuşak, emici ve ütü gerektirmeyen özelliğiyle enerjik sabahlar vadeden çift taraflı jersey nevresim takımı Tchibo’nun yeni koleksiyonunda. Tchibo.com.tr üyelerine özel 100 TL ve üzeri alışverişlerde yüzde 20 indirimin uygulandığı “Fırsat Reyonu” köşesi de “Doğallığın Cazibesi” temasını daha cazip kılıyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri