Doğanay 2014’te satış noktalarını yüzde 70 artıracak

19 Ağustos 2013 Pazartesi

Yüzde 95’lik pazar payı oranıyla Türkiye şalgam suyu pazarının lokomotifliğini üstlenen Doğanay Gıda, büyüme hızını artırıyor. Şu an Türkiye genelinde 83 bölge temsilciliğine sahip olan Doğanay, 2014 sonunda 135 temsilciye ulaşmayı, tüm cafe ve restoranlarda tüketicileriyle buluşmayı hedefliyor

doganay-2014te-satis-noktalarini-yuzde-70-artiracak

Şalgam suyunun yanında ürün portföyünde şekerli, şekersiz ve naneli limonata, yüzde 100 nar ekşisi, nar ekşisi sosu, yüzde 100 limon suyu, limon sosu, doğal yollarla elde edilen yüzde 100 yaş üzümden üzüm sirkesi, yüzde 100 elmadan elma sirkesi ve balzamik sirkesi bulunan Doğanay Gıda, oldukça da geniş bir dağıtım ağına sahip. 83 bölge temsilcisi ile Türkiye’nin tüm illerinde ürünlerini pazarlayan Doğanay, dağıtım kanallarına verdiği önemle bu konudaki ilerlemesini ve büyümesini sürdürüyor.

2014 sonuna kadar yüzde 70’in üzerinde bir büyümeyle 135 temsilciye ulaşmayı hedefleyen firma yönetimi, bu yolla tüm cafe ve restoranlara girecek. Şalgam suyunun faydalarını öğrendikçe tüketici sayısının arttığını belirten Doğanay Gıda Yönetim Kurulu Başkanı Rafet Doğanay, doğal ve katkı maddesiz tüketime ilginin artacağı önümüzdeki dönemde her satış noktasında olmanın daha da önem kazanacağı görüşünde.

Şalgamı en çok Meksika ve Hindistan sevdi
Yurt içinde müşterilerinin her istediği an ürünlerine rahatlıkla ulaşabileceği nitelikte bir dağıtım ağı için çalışmalarını sürdüren Doğanay Gıda, yurt dışı satışları üzerine de titizlikle eğiliyor. Bugün Avusturya, Amerika ve Uzak Doğu dahil her kıtadan 30’un üzerinde ülkeye ihracat yapan Doğanay, gerek üretimini gerekse pazarlama çalışmalarını artırarak tüm dünyaya şalgam suyu satma hedefine her geçen gün yaklaşıyor.

Ürünlerinde katkı maddesi ve renklendirici kullanmayan Doğanay, bu özelliği sayesinde tüm dünyada doğal ve sağlıklı ürünler tüketenler tarafından tercih ediliyor. Örneğin bir sirke ve şarap ülkesi olan Fransa’ya sirke sattıklarını belirten Rafet Doğanay, Avrupa’nın en iyi sirkesini ürettikleri konusunda iddialı olduklarını aktarıyor. Yurt dışında şalgam suyu satışlarından da oldukça memnun olan Doğanay, özellikle bol baharatlı ve acı yemeyi seven Meksika ve Hindistan’dan siparişler alıyor.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri