Doğukan Manço ve Tuğba Yurt Carrefour Bursa’ya geliyor

13 Ekim 2014 Pazartesi

Cefic tarafından yönetilen Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi’nden ziyaretçilerine Doğukan Manço ve Tuğba Yurt mini konser sürprizi

dogukan-manco-ve-tugba-yurt-carrefour-bursaya-geliyor

Bir Sezen Aksu şarkısı olan ‘Sakin Ol’a yaptıkları başarılı single çalışması ile dikkatleri üzerine çeken ikili 18 Ekim Cumartesi saat 15.00’te Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi’nde sevenleri ile buluşacak.

90’ların en çok ses getiren şarkılarından biri olan “Sakin Ol”u, yeniden gündeme taşıyan ikilinin verecekleri mini konserin ardından sevenleriyle imza gününde buluşacağı etkinliğe tüm Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi ziyaretçileri davetli.

Profesyonel DJ olarak yurtiçi, yurtdışı özel organizasyon ve festivallerde yer alan Doğukan Manço, 2012 yılında kurduğu Manço Prodüksiyon’nun ilk meyvesi olan “Binlik Demlik” adlı ilk single çalışmasıyla müzik marketlerdeki yerini aldı. Sözleri Sezen Aksu’ya, müziği Sezen Aksu ve Uzay Heparı’ya ait olan ‘Sakin Ol’un 2014 düzenlemesiyle dikkatleri üzerine çeken Manço, ‘Sakin Ol’u son dönemin genç ve başarılı yorumcularından Tuğba Yurt’un performansı ile hazırladı.

Uzun yıllar Bursa Senfoni Orkestrası’nda viyola çalıp yurt dışında çeşitli konserlerde farklı orkestralar ile görev alan Tuğba Yurt, Uludağ Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’ndan mezun. Halen viyola dalında yüksek lisansına devam etmekte olan Yurt, “Aşk'a Emanet” isimli 5 şarkılık albümü ile büyük beğeni topladı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri