Doğu’nun ve Güneydoğu'nun incisi açıldı

19 Haziran 2014 Perşembe

Diyarbakır’a ilkleri taşıyan, Doğu’nun ve Güneydoğu’nun en büyük alışveriş merkezi Ceylan Karavil Park, dün (18 Haziran) Diyarbakır’da kapılarını açtı

dogunun-ve-guneydogunun-incisi-acildi

Yaklaşık 4 bin kişi istihdam eden ve 150 milyon dolarlık yatırımla gerçekleştirilen Doğu’nun ve Güneydoğu’nun en büyük alışveriş merkezi, Ceylan Karavil Park, dün (18 Haziran) açıldı. Karavil Grup ve Ceylan Grup ortaklığında hayata geçen kiralama ve yönetimi Bilfinger Real Estate Türkiye Mülk Yönetim Hizmetleri tarafından yapılan Ceylan Karavil Park Alışveriş Merkezi, Diyarbakır Şanlıurfa Bulvarı'nın en önemli kavşağında yer alıyor. Gerek mağazaları gerekse  yeme içme mekanları, sinema salonları, dev akvaryumu ve çocuk eğlence merkezi ile  Diyarbakır’daki eğlence ve sosyal hayatın çehresini de değiştiren, yılda yaklaşık 15 milyon ziyaretçiye hizmet vermeyi hedefleyen dört katlı AVM, çağdaş mimarisiyle de dikkat çekiyor.

2 bin araçlık otopark, 2 bin kişi kapasiteli Cinemaximum sinema kompleksi bulunan Ceylan Karavil Park,  çocuklara yönelik eğlence merkezi anlayışını farklı ve sosyal bir konsept çerçevesinde sunan 2 bin 800 metrekarelik oyun alanı Dreampark, dünya denizlerinden ve göllerinden örneklerin sergilendiği 3 bin metrekarelik Doğu’nun ve Güneydoğu’nun ilk dev akvaryumu ile ziyaretçilerini bekliyor. 
Yeme-içme sektöründen tekstile kadar ulusal ve uluslararası birçok ünlü markayı bünyesinde barındıran Ceylan Karavil Park, pek çok ünlü markayı da ilk kez bir araya getiriyor.

Birçok marka Diyarbakır’a ilk kez geldi
Hatem Saykı, Loja’s, B&G, Efor, Dagi, Polo Garage, Hummel, Trendances, Deichmann, Elle, Desa, Tergan, Greyder, Sun Glass Hut gibi moda markalarını Diyarbakır’a getiren Ceylan Karavil Park, kozmetik ve bakım ürünleriyle öne çıkan Yves Rocher ve Kryolan markalarına da ev sahipliği yapıyor. Diyarbakır’da ilk kez açılacak olan çocuklarla ilgili yüzlerce ürünü sunan e-bebek’in yanı sıra çocuklara hitap eden B&G2de Ceylan Karavil Park markaları arasında yer alıyor. Dekorasyon ve ev teksitili konusunda içinde barındırdığı markalarla iddialı olan Ceylan Karavil Park, sektörün önde gelen markaları Home Sweet Home, Madame Coco, Schafer ve Cassa Luce markalarıyla da dikkat çekiyor.

Yiyecek alternatifleri de Karavil’de
Seçkin marka karmasıyla birçok ilki ziyaretçileriyle buluşturan Ceylan Karavil Park, Diyarbakır’da ilk defa açılan aralarında Coffee Mania, Starbucks, HD İskender, Çıtır Usta, Bursa Kebap Evi, Köfteci Ramiz, Tavuk Dünyası, Popeyes, The Hunger gibi markaların bulunduğu yiyecek-içecek markalarıyla da oldukça iddialı.  Farklı damak tadlarına hitap eden, ev hanımlarının, ailerin birlikte keyifle yemek yiyebileceği ideal cafe restoranları dışında günün yoğun temposuna uyum sağlayan fast-food yiyecek-içecek bölümünde bulunan alternatifleri ile Ceylan Karavil Park, ziyaretçilerini bekliyor.

Ayrıca, hipermarket alanında Migros’un, elektronik market alanında  ise  Teknosa’nın yer aldığı projede bir araya gelen diğer markalar arasında, Abdullah Kiğılı, LC Waikiki, Koton, YKM, Ayakkabı Dünyası, Watsons, Flo, Mavi Jeans, DeFacto, Joker, English Home, D&R, Toyzzshop, Burger King, Pierre Cardin, Network Fabrika, Hotiç, Us Polo, Ipekyol gibi 200 mağaza yer alıyor.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri