Dolphin Center, firmaları buluşturdu

18 Temmuz 2013 Perşembe

Kocaeli Dolphin Center Alışveriş Merkezi bünyesinde bulunan firmalar, verilen iftar yemeğinde bir araya geldi

dolphin-center-firmalari-bulusturdu

Geçtiğimiz günlerde Sekapark Özsar Restoran’da gerçekleşen iftar yemeğine alışveriş merkezi yatırımcı firması Erdem Holding Yönetim Kurulu Üyesi Gökhan Erdem ve şirket yetkilileri, AVM Kiralama ve Yönetim Şirketi MLM, AVM yönetim kadrosu ve mağaza yöneticileri katıldı.

Dolphin Center Alışveriş Merkezi Müdürü Gözde Sarıgülle yemekte yaptığı konuşmada, bu tür organizasyonların bir iftar yemeğinin dışında bir aile buluşması olduğunu söylerken, konuşmasına şöyle devam etti “Bizler gün geçtikçe büyüyen kocaman bir aileyiz. Bunun için birlik ve beraberlik içerisinde olarak Dolphin ailesine yönelik bu tür sosyal etkinliklere bundan sonra da devam edeceğiz. Manevi duyguların yükseldiği bu ayda, birlik ve beraberlik duygularını paylaştığımız bu özel akşama katılarak bizleri mutlu ettiniz.”
 


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri