Dolphin’de eğlence var

15 Nisan 2014 Salı

Kocaeli’nin gözde alışveriş merkezi Dolphin Center, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı, birbirinden eğlenceli etkinlik programıyla kutlayarak, çocukların bayram coşkusunu paylaşıyor

dolphinde-eglence-var

Dolphin Center, eğlence hediye kampanyası ile dolu dolu alışveriş yapmaya davet ediyor. Dolphin, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri yanı sıra 07 - 21 Nisan 2014 tarihleri arasında aynı gün içerisinde 50 TL ve üzeri alışveriş yapan müşteriler, Playland’dan 10TL değerinde eğlence kazanma fırsatı yakalıyor.

23 Nisan Çocuk Bayramı’na özel, Atlıkarınca Anaokulu ve Atafen Koleji öğrencileri birbirinden renkli ve eğlenceli dans gösterileri sahneleyecek ve ziyaretçilere müzik dinletisi sunacak. 23 Nisan Çarşamba saat 12.00’de başlayacak gösteriler,  alışveriş merkezinin yemek katında sahnelenecek.

Düş Bahçesi Anaokulunun uzman eğitmen gözetiminde çocuklar birbirinden yaratıcı ve eğitici atölye çalışmaları ile keyifli bir bayram geçirme fırsatı yakalayacak. Düş Bahçesi Anaokulu'nun 23 Nisan Çarşamba günü 12.00-17.00 saatleri arasında seramik, kukla ve yaratıcı sanat atölyesi ziyaretçilerini bekliyor.

Dolphin Center, Erdem Holding İzmit Şirketler Grubu’nun çalışanlarının çocukları tarafından hazırlayacağı 4.Geleneksel Çocuk Resim Sergisi 25-30 Nisan 2014 tarihleri arasında ev sahipliği yapacak. Birbirinden eğlenceli aktiviteler Dolphin ’de çocuk ziyaretçilerini bekliyor.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri