Domino’s çalışanları sokakları maviye boyadı

31 Ocak 2013 Perşembe

Domino’s Pizza yeni keşfi olan “Acılı Etli” alternatifini pizza severlere tanıtmak için çeşitli aktiviteler düzenliyor. 24 Ocak’ta Türkiye genelindeki 290 Domino’s şubesinde organize edilen “Domino’s Mavi Günü”nde “Acılı Etli”yi 29 bin kişi tattı. Tadım etkinliklerinde Domini Adamlar her yerdeydi. Domino’s Pizza çalışanları sokakları maviye boyarken, “Acılı Etli” pizzayı denemek isteyenler uzun kuyruklar oluşturdu

dominos-calisanlari-sokaklari-maviye-boyadi

24 Ocak’ta “Domino’s Mavi Günü” etkinliklerinde pizza severlere tadım aktivitesi düzenlendi, 290 noktada Domini Adamlar sokaklarda yeni “Acılı Etli” pizzaya dikkat çekti. Domino’s Pizza ayrıca kampanyasını sihirli pankartları ile de destekledi.

Domino’s Pizza’nın Türkiye genelindeki her şubesinde 100 kişi “Acılı Etli” pizzayı denedi, tattı.  Tadım aktivitesi boyunca bütün şubelerinde dilim pizza servisi yapan Domino’s, şube başına 12 büyük boy ve Türkiye genelinde ise 3 bin 480 büyük boy pizzayı pizzaseverlerle buluşturdu. Böylelikle toplam 29 bin “Acılı Etli” pizzanın tadına varmış oldu.    

Yeni pizzasının reklam filminde alanında uzman bir food stylist ile çalışan Domino’s Pizza, hem damak tadına hem de göze hitap etmeyi sürdürecek. Bin pizza hamuru, 50 kilogram pizza sosu ve 100 kilogram mozzerella kullanılarak ortaya çıkan lezzet kaçamağı, yemek keyfinden ödün vermeyenlerin favorisi olacak.

Mangal alevinde pişen, yüzde 100 dana etinden leziz biftek ve köfte, onlara eşlik eden jalapeno biberi ve mantar ile adeta yeni bir buluşa imza atan Domino’s Pizza, Acılı Etli pizzasının kenarına eklediği, ceviz, kapya biberi, patlıcan ezmesi ve Meksika biberinden oluşan enfes acılı Balkan sosu ile pizza şölenini zirveye ulaştırıyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri