Domino’s Pizza’dan lezzet üçlemesi

06 Aralık 2012 Perşembe

Domino’s Pizza’nın kampanyası 1+1+1, lezzet yolculuğunu üçe katlıyor. Domino’s’un üç birlik yeni kampanyasında; Mangal Lezzetleri’nden orta boy bir pizza alana bir adet orta boy pizza ve 1 litre Coca-Cola hediye

dominos-pizzadan-lezzet-uclemesi

Hamurunun üzerinde eriyen mozerella peyniri ve taze malzemeleriyle Domino’s, çılgın kampanyası ile 1–9 Aralık günlerinde de pizza tutkunlarına ziyafet sunuyor. Domino’s Pizza’nın yepyeni promosyonu kapsamında; Mangal Lezzetleri’nden birini tercih edenlere, istediği çeşit orta boy herhangi bir pizza ve bir litre Coca-Cola ücretsiz olarak sunuluyor.

Domino’s, Mangal Lezzetleri ile de geleneksel tatlardan ödün vermeyenlerin gözdesi… Etli ve tavuklu seçeneklerinden oluşan Mangal Lezzetleri, karşı konulmaz tadı ve görüntüsüyle iştah kabartıyor.

Etli Manga Pizza; yüzde 100 dana etinden üretilmiş biftek parçaları, misket köfte, mangalın vazgeçilmezleri küp sucuk, yeşilbiber ve cherry domates ile bir araya gelerek Domino’s Pizza lezzet kutusu ile sofralara taşınıyor. Tavuklu Mangal Pizza ise; yüzde 100 gerçek but ve tavukgöğsü parçaları, Meksika biberi, soğan, kurutulmuş domates, badem, sarımsak, karabiber, kişniş ve kimyonun eşsiz birlikteliği ile kaplanarak; mısırlı, mantarlı, yeşilbiberli Dominos’un leziz pizzasına lezzet katıyor. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri