Domino’s Pizza’ya yeni Pazarlama Direktörü

17 Ekim 2012 Çarşamba

Evlere servis pizza zinciri Domino’s Pizza, pazarlama faaliyetlerine alanında birçok başarılı projelere imza atan Ayça Mutluer Bayraktar ile devam edecek

dominos-pizzaya-yeni-pazarlama-direktoru

Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü’nü bitiren Ayça Mutluer Bayraktar, 1999 – 2003 tarihleri arasında Unilever; Signal, Elidor, Sunsilk, Rinso&Yumoş markalarında Marka Müdür Yardımcısı ve Marka Müdürü olarak görev aldı.

Kariyer hayatına 2004–2012 yılları arasında PepsiCo da devam eden Bayraktar, sırasıyla Pepsi Ürün Müdürü, Yedigün ve Lipton Ice Tea Pazarlama Müdürü ve Güneydoğu Avrupa Bölge İçecek Pazarlama Müdürü olarak çalıştı.

Ayça Mutluer Bayraktar, Domino’s Pizza Pazarlama Direktörü olarak kariyer hayatına devam ediyor. İleri derecede İngilizce dil bilgisine sahiptir. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri