Domino’s'tan bir yöresel lezzet daha

14 Ocak 2014 Salı

Türkiye’de “ilk” defa kebap lezzetini pizza ile buluşturan Domino’s, geleneksel tatlara kattığı yorumla farkını ortaya koyuyor. Adana’nın vazgeçilmezi kebap lezzetinden esinlenerek Türk damak tadına uygun “Adanalım”ı geliştiren Domino’s, pizza severlere lezzet dolu bir deneyim yaşatıyor

dominostan-bir-yoresel-lezzet-daha

Domino’s Pizza; Anadolu mutfağından ilham alarak oluşturduğu Yöresel Lezzetler ile Türk mutfağının vazgeçilmezlerini kapınıza kadar getiriyor. Türkiye’nin lezzet haritasını çıkartan Domino’s Pizza; Kayseri Ateşi ve Konyalım’dan sonra doğal ve yöresel malzemelerle hazırlanan Adanalım’ı tüketicilerinin beğenisine sunuyor.

Türkiye’nin farklı yerel mutfaklarına özel malzemelerle hazırladığı eşsiz lezzetlerini pizza ile buluşturan Domino’s; Yöresel Lezzetler serisinin en yeni üyesi Adanalım ile ilk defa pizzada kebap keyfi yaşatıyor. Dominos Pizza’nın usta şefi Uğur Volkan Uysal tarafından geliştirilen Adanalım; zengin ürün içeriğini gizli formülü ile harmanlıyor.

Pizzaya kebap lezzetini taşıyan Adanalım; Adana baharatlı köfte, küp sucuk ve domatesin yanı sıra acı turşu biber ve maydanoz gibi alışılagelmişin dışında yöresel malzemeleri de içeriyor. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri