Domino’s’un lezzeti kenarlarına taştı

20 Mart 2013 Çarşamba

Domino’s Pizza, “Bol peynirli kenarı” ile her bir lokmada farklı bir tat sunuyor. Tutkunu olunan lezzet Domino’s, pizzalarının kenarlarına doldurduğu baharatlı ve leziz mozarella peyniri ile iddiasını pekiştiriyor

dominosun-lezzeti-kenarlarina-tasti

Menüsünde bulunan değişik tatları ile seçimi zorlaştıran Domino’s, kenarında yaptığı lezzet farkı ile de alışkanlıkları değiştiriyor. İlk defa Domino’s Pizza’nın lezzet ustaları tarafından hazırlanan “Bol peynir kenar”, içerisinden akan sıcacık, baharatlı mozzerella ile akılları baştan alıyor. Hamurun içinde gizlenen lezzet, yüzde 100 mozzerella peyniri ile ilk ısırışta kendine bağlıyor. “Bol peynirli kenarın” orta boyu, kısa bir süre için 2,90 TL farkla pizza severleri bekliyor.

Domino’s Pizza’nın tüm lezzet kaçamaklarında sunulabilen yepyeni, baharatlı peynir dolgulu kenarlar; yüzde 100 mozzerella peyniri ve çeşitli baharatların birleşimi ile hazırlanıyor.

Bu lezzet deneyiminin bir parçası olmak ve cazip promosyon fırsatından yararlanabilmek için; www.dominos.com.tr, 444 33 22 ya da Domino’s Pizza iPhone applications’ndan sipariş verilebiliyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri