Dönerama Ataşehir’de

20 Temmuz 2016 Çarşamba

Usta aşçıların özel reçeteleriyle hazırlanan soslarla harmanlayan yeni nesil döner markası DÖNERAMA şube sayısını artırıyor. İlk şubesini Çekmeköy MetroGarden’da açan DÖNERAMA, şimdi de Ataşehir Water Garden şubesini açmaya hazırlanıyor. Kullanılan malzemenin kalitesi, hazırlanışındaki titizlik ve sunumdaki farklılığıyla eşsiz bir deneyim vadeden marka, yıl sonuna kadar İstanbul’da farklı noktalarda hizmette olacak.

donerama-atasehirde

DÖNERAMA’nın amacı; farklı bir yorumla sunduğu Türk mutfağının geleneksel lezzeti döneri, daha çok insana ulaştırmak…

Hedef, 3 yılda 120 şube…
Uluslararası pazarda 20 yıldır sektörün önde gelen zincirlerinin yönetiminde aktif rol almış, farklı marka ve konseptlerde işletmecilik tecrübesine sahip, profesyonel bir ekip tarafından kurulan DÖNERAMA, Türkiye’de 50, Avrupa’da 20, Orta Doğu ve Birleşik Arap Emirlikleri’nde 50 şube hedefiyle yola çıktı. DÖNERAMA, franchise vererek bu farklı deneyimi hem Türkiye hem de yurt dışında yaygınlaştırmayı amaçlıyor.
.


Fotogaleri Bulunamadı!

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri