Dostluk kareleri Optimum’da

08 Ağustos 2014 Cuma

“Dostluk Kareleri” konulu fotoğraf yarışmasında dereceye giren eserler, İzmir Optimum Outlet’te sergileniyor

dostluk-kareleri-optimumda

Fotoğraf Sanatı Platformu Fotopya, Rönesans bünyesindeki Optimum, Piazza ve Kozzy alışveriş merkezleri ile Yaratıcı Çocuklar Derneği’nin işbirliğinde düzenlenen yarışmanın yürekleri ısıtan fotoğrafları, yoğun ilgi görüyor. Türkiye’nin çeşitli yörelerinde çekilmiş kareler, sergi ziyaretçilerini çoğu zaman gülümseten, bazen de hüzünlendiren bir yolculuğa çıkarıyor. Ortaokul Öğrencileri, Lise Öğrencileri ve Yetişkinler olmak üzere üç ayrı kategoride gerçekleştirilen yarışmanın birbirinden anlamlı kareleri, dostluğun değerinin de bir kez daha hatırlanmasını sağlıyor.

Dostlukları yaşatmayı ve paylaşmayı amaçlayan fotoğraf yarışmasında dereceye giren ve sergilenmeye değer bulunan fotoğraflar, 17 Ağustos’a kadar Optimum Outlet’te gezilebilecek.                                                                               


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri