Doygun Ekmek 15’inci yaşını kutluyor

03 Şubat 2014 Pazartesi

Doygun Ekmek, 15’inci yılı kapsamında sosyal paylaşım sitesi Facebook’ta yarışma düzenliyor

doygun-ekmek-15inci-yasini-kutluyor

Lezzetli ve sağlıklı ekmek seçenekleriyle sofralara konuk olan Doygun Ekmek, 15’inci yılı kapsamında sosyal paylaşım sitesi Facebook’ta yarışma düzenliyor. Firmanın ürünlerin yer aldığı en güzel sofranın arandığı yarışmada, birinciye xbox 360 kinect ve fitness oyunu, ikinciye Arçelik in love serisi tost makinesi, üçüncüye in love serisi ekmek kızartma makinesi hediye edilecek.

Doygun Ekmek çeşitlerinden oluşan lezzet sepeti ise sonraki 5 kişinin olacak. Türkiye’deki ambalajlı katkısız tam buğday ekmeğinin ilk üreticisi ve tam buğday ekmeğinin isim babası olan firmanın perakende ürün yelpazesinde 19 çeşitinin olduğunu belirten Doygun Ekmek Pazarlama Müdürü Burcu Özcan, “15’inci yılımızda ürünlerimizi yeni yüzüyle tüketicilerimizin beğenisine sunduk. ‘Doygun Ekmek’li güzel sofralar’ yarışması ile de yeni ambalajlarımıza dikkat çekmeyi hedefliyoruz” dedi.

Kaynak: KobidenGüvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri