Doygun Gıda’ya yeni Pazarlama Müdürü

25 Ocak 2013 Cuma

Burcu Özcan, Doygun Gıda’nın Pazarlama Müdürü oldu

doygun-gidaya-yeni-pazarlama-muduru

Pazarlama yönetimi alanında uzun yıllardır görev yapan Burcu Özcan, Doygun Gıda’nın yeni Pazarlama Müdürü oldu. Yeni görevi kapsamında Özcan, Doygun Ekmek ve Doygun Fırın Cafe markalarının pazarlama yönetimini gerçekleştirecek.

Kariyer yolculuğuna Tansaş’ta Pazarlama Uzmanı olarak başlayan Özcan, Oriflame Kozmetik’te dört yıl boyunca ürün ve kategori yönetimi alanında uluslararası çalışmalarda bulundu. Daha sonra Lila Kağıt’ta üç yıl boyunca Ticari Pazarlama Müdürü olarak çalışan Özcan, Aralık ayı itibarıyla Doygun Gıda’da Pazarlama Müdürü olarak yeni görevine başladı.

Doğrudan satış, kanal yönetimi, stratejik planlama, pazar araştırmaları, bütçe-tahmin ve analitik pazarlama konularında uzman olan Özcan, lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi’nde, yüksek lisansını ise İstanbul Üniversitesi İşletme İktisadı Enstitüsü’nde Uluslararası Yönetim Bölümü’nde tamamladı. Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri