D’S Damat yeşil sahalara indi

01 Haziran 2015 Pazartesi

Bir yıl önce girdiği Rusya’da fit kalıplarıyla büyük beğeni kazanan ve arka arkaya 10 mağaza açma başarısı gösteren D’S Damat, ülkenin en çok şampiyonluk kazanan futbol takımı Spartak Moskova’ya giyim sponsoru oldu

ds-damat-yesil-sahalara-indi

D’S Damat’ın sahibi Orka Holding Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçıoğlu, Moskova’da düzenlenen imza töreninde “Spartak Moskova ile Rusya’da gücümüz artacak. Kaliteyi satın alınabilir fiyatla satarak 2016’da 25 mağazaya ulaşmayı ve lider markalardan biri olmayı hedefliyoruz.” dedi. İmza törenine katılan Spartak Moskova Teknik Direktörü Murat Yakın, “D’S Damat’ın fit kalıpları, takımın sahadaki performansına katkı sağlayacak.” diye konuştu.

Türkiye moda perakendesinin lider şirketi Orka Holding, sahibi olduğu D’S Damat markası ile Rusya’nın en fazla şampiyonluk kazanan ünlü futbol kulübü Spartak Moskova’nın giyim sponsoru oldu. Bir yıl önce girdiği Rusya pazarında büyük ilgi gören ve en önemli lokasyonlarda arka arkaya 10 mağaza açma başarısı gösteren D’S Damat, Spartak Moskova ile ülkedeki bilinirliğini daha da artırmayı amaçlıyor. Taraflar arasında imzalanan anlaşma kapsamında D’S Damat, Spartak Moskova futbolcuları, teknik ekip ve kulüp yönetimine yılda iki kez özel koleksiyon hazırlayacak. D’S Damat ve Spartak Moskova amblemli ürünler, Rusya’daki D’S Damat ve kulüp mağazalarında sonbahardan itibaren satışa sunulacak.

D’S Damat ve Spartak Moskova arasındaki sponsorluk anlaşması, takımın başkent Moskova’da yapımı yeni tamamlanan Otkritie Arena stadyumunda düzenlenen törenle imzalandı. İmza törenine Orka Holding Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçıoğlu, Orka Holding Genel Koordinatörü Osman Arar, Spartak Moskova Direktörü Alexander Atamanenko, Teknik Direktör Murat Yakın ile futbolculardan Artem Rebrov ve Sergei Parshivlyuk katıldı.

Hedef 2016’da 25 mağazaya ulaşmak
Orka Holding Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçıoğlu, Rus futbol liginde 21 kupa ile en çok şampiyonluk kazanan ve dört yıldızı bulunan Spartak Moskova ile işbirliği yapmaktan mutluluk duyduklarını söyledi. İşbirliğinin her iki tarafın hedeflerine önemli katkılar sağlayacağını belirten Orakçıoğlu, “Spartak Moskova için takım elbiseden ayakkabıya çok özel bir koleksiyon hazırlayacağız. Ürünlerimiz sonbahardan itibaren D’S Damat ve kulübün mağazalarında satışa sunulacak. Takımın her maçında saha içi bilboardlarda D’S Damat reklamlarımız yer alacak. İşbirliğinin de ivmesiyle bu yılsonuna kadar Rusya'da 15, 2016 yılı sonuna kadar 25 mağazaya ulaşmayı ve lider markalarından biri olmayı hedefliyoruz.” şeklinde konuştu.

Rusya’nın Türkiye’nin iyi komşuluk ilişkileri içinde olduğu bir ülke olduğunu belirten Orakçıoğlu, Spartak Moskova işbirliğinin pazarın geleceğine duydukları güvenin bir göstergesi olduğunu vurguladı. D’S Damat olarak sıradan ceket ve gömlek satan bir marka olmadıklarına dikkat çeken Orakçıoğlu, şunları söyledi: “Bizler perakende mühendisiyiz. Tüm operasyonlarımızı titizlilikle yürütüyoruz. Stil ve tasarım odaklı bir marka olarak, Ar-Ge faaliyetleri sonrası geliştirdiğimiz fit ve enerjik kalıplarımızla çok iddialıyız. Kaliteli ve satın alınabilir fiyatlarımızla, her pazarda olduğu gibi Rusya’da da fark yaratacağız.”


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri