“Düğün Dernek” halayı AVM’yi ayağa kaldırdı

30 Aralık 2015 Çarşamba

Sanat dünyasının efsane isimlerinden Çiğdem Tunç, ekranların en sevilen ikilisi Safiye Soyman ile Faik Öztürk ve Güllüm Show Azize muhteşem bir şova imza attı

dugun-dernek-halayi-avmyi-ayaga-kaldirdi

Gittikleri her şehirde yüzlerce kişinin katılımıyla gerçekleşen Altın Günü şovunun bu kez durağı M1 Gaziantep AVM'ydi. Banu Noyan organizasyonuyla bugüne kadar sayısız etkinliğe ev sahipliği yapan M1 Gaziantep AVM'de sevenlerinin karşısına çıkan ünlü isimler AVM ziyaretçilerine unutulmaz bir gün yaşattı. Sanat dünyasının 4 ünlü ismi Çiğdem Tunç, Safiye Soyman-Faik Öztürk ve Fehmi Dalsaldı geleneksel altın günü için hazırlanan ev dekorunda sahneye çıkarak, tiyatral bir gösteri sundu.


Gösterinin başında sahneye çıkan Faik Öztürk, Safiye Soyman'a “Pehlivan, pehlivan” deyince ünlü sanatçı “Protein diyetiyle 10 kilo verdim. Kendimi böyle daha güzel hissediyorum.” dedikten sonra konuklara “Nasıl, güzel miyim?” diye sordu. Konuklar da alkışlarıyla Soyman'a destek verdi. Faik Öztürk ise erkeklere kilo vermenin yollarını anlattı. “Karınızı bir mağazaya sokun hesabı öderken muhteşem kilo verirsiniz.” deyince bütün AVM kahkahaya boğuldu.

 

Ardından sıra “Bu Tarz Kimin” yarışmasına geldi. Faik Öztürk Gaziantepli kadınlara yürüyüş dersi verince Safiye Soyman kıskandı ve “Yürümeyi ben öğretirim.” dedi. Safiye Soyman Düğün Dernek filmiyle özdeşleşen “Entarisi Dım Dım Yar” türküsünü seslendirirken Faik Öztürk, Çiğdem Tunç ve Fehmi Dalsaldı ile birlikte filmdeki halay sahnesini canlandırdı. Tüm izleyenlerin alkış ve kahkahalarla eşlik ettiği şov Gaziantep'te de büyük ilgi gördü.


Hanımlar kazandıkları altınları Faik Öztürk, Safiye Soyman ve Çiğdem Tunç'un elinden aldı. Gaziantep M1 AVM Müdürü Sait Gizir, ünlü konuklarına Gaziantep'in geleneksel kahvaltısını tattırdı. Organizasyon sonrası ise tüm ekip kebap keyfi yaptı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri