Dünya çocukları CarrefourSA Karşıyaka’da buluşuyor

17 Nisan 2014 Perşembe

Gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projeleriyle İzmir’de sosyal yaşamın bir parçası olan CarrefourSA Karşıyaka Alışveriş Merkezi kapılarını çocuklar için açıyor

dunya-cocuklari-carrefoursa-karsiyakada-bulusuyor

Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında Karşıyaka Belediyesi tarafından bu yıl 22’incisi gerçekleşecek olan Uluslararası Karşıyaka Çocuk Şenliği ana sponsoru CarrefourSA Karşıyaka AVM, ziyaretçilerini Karşıyaka Belediyesi Halk Dansları Topluluğu ve 7 farklı ülkeden gelen çocuklarla buluşturacak.

20 Nisan Pazar günü ve 23 Nisan Çarşamba günü KKTC, Makedonya, Gürcistan, Kırgızistan, Azerbaycan, Bulgaristan, Rusya ve Halk Dansları Topluluğu CarrefourSA Karşıyaka AVM’de ulusal kıyafetleriyle dans gösterileri sunacak. Etkinliklerde minik ziyaretçilerimize de sürpriz hediyeler dağıtılacak.

Dünya barışına katkı sağlamak amacıyla düzenlenen ve ücretsiz olarak gerçekleştirilen bu organizasyona tüm İzmirliler davetli.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri