Dünya çocukları engelleri birlikte aştı

27 Nisan 2015 Pazartesi

Dünyanın dört bir yanından 23 Nisan Çocuk Bayramı’nı kutlamak için İstanbul’a gelen engelli çocuklar, birlikte çikolata yaptı

dunya-cocuklari-engelleri-birlikte-asti

Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği 9’uncu Uluslararası Gülen Çocuk Şenliği kapsamında Türkiye’ye gelen engelli çocuklar, 23 Nisan Çocuk Bayramını eğlenceli bir etkinlikle kutladı.

Banu Noyan organizasyonuyla WOW İstanbul bünyesinde bulunan Soffa Mutfak Atölyesin de gerçekleştirilen etkinlikle Fas, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Bosna Hersek, Azerbaycan, Gürcistan, Rusya, Makedonya, Kosova, Litvanya ve Türkiye’nin çeşitli şehirlerinden gelen çocuklar birlikte çikolata yaparak keyifli saatler geçirdi.

Yaptıkları çikolataları keyifle yiyen çocuklar, unutamayacakları bir gün geçirdi. Çikolatalarını konuklara da ikram edip, “Bu günü hayatımız boyunca unutmayacağız” dediler. Hafta sonuna kadar Türkiye’de kalacak olan çocuklar, İstanbul’u gezdikten sonra tekneyle Boğaz turu yapacak ve çeşitli etkinliklere katılacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri