Dünya devi “Natuzzi” Türkiye’de

05 Mayıs 2016 Perşembe

Dünyanın en ünlü mobilya markalarından “Natuzzi” Fatih Kıral Mobilya ev sahipliğinde Türkiye’de pazarına giriyor

dunya-devi-natuzzi-turkiyede

 

Mobilyada kendini kanıtlamış önemli tasarımcıların hazırladığı “Natuzzi İtalia” koleksiyonu Fatih Kıral öncülüğünde Türkiye pazarına giriyor.

Farklı modelleri ile dikkatleri üzerine çeken koleksiyonda, yaşama ve dekorasyona dair tüm detaylar yer alıyor. 50’yi aşkın markayı aynı çatı altında müşteriler ile buluşturan Fatih Kıral Mobilya’da yenilikler “Natuzzi” ile devam ediyor. Cemiltopuzlu’da açılacak Natuzzi Mağazası’nda mobilyada uyum ve konfor yaşam alanlarıyla buluşacak.

Ünlü tasarımcılar iş başında
Mobilya ile insan arasındaki uyumdan esinlenerek hazırlanan yeni koleksiyon, önemli tasarımcıların imzasını taşıyor.  Maurizio Manzoni & Roberto Tapinassiby, Studyo Memo, Victor Vasiley, Claudio Bellini, Mauro Lipparini, Bernhardt&Vella gibi isimlerden oluşan tasarım ekibi doğal deri kumaşın yanı sıra, konforda şaşırtıcı sonuçlar sunan yenilikçi malzemeleri, en yeni kaplamalarla geliştiriyor.
 Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri