Dünya Devlerinin Türkiye'deki İş Ortağı Üçge Elektronik

26 Mayıs 2008 Pazartesi

Vakum paketleme sektörünün önde gelen makinelerinden olan KOMET, artık ÜÇGE Elektronik ile kullanıcıların beğenisine sunulacak.

dunya-devlerinin-turkiyedeki-is-ortagi-ucge-elektronik
Marketler ve gıda üretim tesislerinin mimarı ÜÇGE Elektronik, kaliteli ve geniş ürün yelpazesine birini daha ekledi İlk olarak FOTEG 2008 fuarında ÜÇGE standında yer alan ve vakum paketleme sektörünün önde gelen makinelerinden olan KOMET, artık ÜÇGE Elektronik ile kullanıcıların beğenisine sunulacak. Marketler için üretilen Compact ve orta sınıf modellerin yanı sıra, gıda üretim tesisleri için üretilen Double Chamber, Traysealer, Thermoform ve Shrink Tüneli modellerini de bünyesinde barındıran KOMET, 50 yılı aşkın tecrübesi ile sektörün lider üreticisi konumunda. KOMET Dış Ticaret Sorumlusu Dirk Deuschle ve ÜÇGE Elektronik Genel Yönetmeni Özgür Arasın katılımıyla FOTEG 2008 fuarında Distribütörlük anlaşması yapılan KOMETin, 30 farklı modelinin satış ve servis hizmeti, geniş ÜÇGE bayi ağıyla tüm Türkiyede verilecek. Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan ÜÇGE Elektronik Satış ve Pazarlama Yönetmeni Erkut Uzun şu bilgileri verdi; Vakum paketleme ile ilgili, kendimize ait bir çözümümüzün olmaması, bizim önemli bir eksiğimizdi ve bu eksikliği KOMET gibi bir dünya devi ile gidermemiz hem bizim, hem de bizden her zaman kaliteli ürünler tedarik eden müşterilerimiz için gayet olumlu bir gelişme oldu. Sektörden gelebileceğini düşündüğümüz değişik ihtiyaçlar ile ilgili Ar-Ge ve pazar araştırmalarımız tüm hızıyla sürüyor. Kaliteli ürünleri sunmaya her zaman devam edeceğiz.


Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri