Dünya klasiklerinde indirimli günler başladı

13 Ekim 2015 Salı

Her yıl milyonlarca kitabı okurlarla buluşturan NT, dünya klasiklerinde başlattığı yüzde 30 indirim fırsatıyla kitapseverleri sevindiriyor

dunya-klasiklerinde-indirimli-gunler-basladi

NT, 31 Ekim gününe kadar NT’nin Türkiye’deki 148 mağazasında NT Net Kartlılar için dünya klasiği kitaplarda yüzde 30 indirim uygulayacak. Kitapseverler kampanyadan www.nt.com.tr’den yapacakları alışverişlerinde de faydalanabilecek.

2014 yılında 20 milyon kitabı okurlarla buluşturan NT’nin Kitap Kategori Müdürü Yılmaz Şimşek konuyla ilgili şunları söyledi: “Okulların açılmasıyla beraber kitap satışları da artıyor. Kitapseverleri daha çok kitapla buluşturmak, kitap okumaya destek olmak için yıl boyunca özel kampanyalar hazırlıyoruz. Kitapseverleri sevindiren kampanyalarımızdan biri de dünya klasiklerindeki yüzde 30 indirim fırsatımız. Bir dönemden ziyade her döneme seslenen klasik eserler kitapseverlerin kitaplıklarında olmaz olmazlardandır. Bu değerli eserleri henüz okuyamayan öğrenciler ve yetişkinler için klasik eserlerdeki kampanyamız güzel bir fırsat.”

Yılmaz Şimşek klasik eserler konusunda şu tavsiyelerde bulunuyor: “Klasik eserleri keyifle okuyabilmek ve anlayabilmek için kötü çeviriler ve sayfaları azaltılmış kitaplar tercih edilmemeli. Klasik kitaplarda çocukların, gençlerin yaş düzeyine uygun kitaplarseçilmeli. Klasikler ödev mantığıyla okunduğu zaman okuyucusuna çok keyif vermeyebilir. Bu yüzden özellikle öğrencilere klasikler okutulurken onlara bu kitapları neden okumalarında fayda olacağını belirtmek eserlerin ilgiyle okunmasını sağlayabilir.”


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri