Dünya markalarının gözü Capacity’de

27 Kasım 2012 Salı

Özgün mimarisi, marka karması, hizmet anlayışıyla beş yıldır Bakırköy’ün gözde alışveriş merkezlerinden biri olan Capacity’de mağaza açmak için ünlü markalar sıra bekliyor

dunya-markalarinin-gozu-capacityde

Çok sayıda marka ile ziyaretçilerine hizmet verdiklerini ifade eden Capacity Genel Müdürü Özcan Ekşib, “Bugün Capacity çatısı altında 204 mağazamız bulunuyor. Bu markaların her biri kendi alanında öncü ve tanınmış markalar. Biz de Capacity olarak bünyemizdeki markalarla AVM sektöründe çok güçlü bir markayız. En hassas olduğumuz konu ziyaretçilerimize beklentilerinin üzerinde bir hizmet sunabilmek. Capacity’de yer alan markaların kurumsallıkları, ar-ge yönetimleri, vitrin düzenlemeleri, ürün karmaları, fiyat politikaları ve sunuşları bizim için önem taşıyor.  Markalaşma sürecinde mağazalar belirleyici rol oynuyor.

Geldiğimiz noktada bugün Capacity’de yer almak isteyen ve başvuruda bulunan çok sayıda dünya markası var. Victoria Secret, Burberry, H&M, Cartier, Nautica, New Balance, Divarese, LTB, Lee Cooper bunlardan sadece birkaçı. Son dönemde Yargıcı, Gant, Forever New, Gratis, Yves Rocher, Puma, Swarovski, Campanola gibi değerli markaları bünyemize kattık. Ziyaretçilerimizi kalite ve güvenli bir alışveriş ortamında sevdikleri markalarla en kısa zamanda buluşturmayı hedefliyoruz” açıklamasında bulundu.

Türkiye nüfusunun 1,5 katı ziyaretçi
Özcan Ekşib ayrıca “Capacity’nin beş yılda yaklaşık 100 milyon kişi tarafından ziyaret edildiğini, Türkiye nüfusunun 1,5 katı olan bu ziyaretçi sayısının gurur verici olduğunu ifade etti.

2012 yılı süresince tespitlerine göre yaklaşık 500 bin turist ağırladıklarını, her sene bu rakamın artışı ile birlikte  2013 yılında toplam ziyaretçi sayılarını yüzde 15 oranında artırmayı hedeflediklerini belirten Ekşib, iyi bir yönetimle AVM’ye değerli ve lokasyona uygun markaların kazandırılabileceğini, böylelikle mevcut marka gücünün de korunacağını belirtti.

Marka gücünün alışverişte en belirleyici unsur olduğunu, doğru ve güçlü marka seçeneklerinin ziyaretçilerin tercihlerini etkilediğini, AVM’ye gelen ziyaretçilerin doğru işletme becerisiyle tekrar gelmeleri sağlanarak müşteri sadakati yaratılabileceğini de sözlerine ekledi.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri