Dünya Perakende Kongresi’nde Türk rüzgarı

29 Ağustos 2014 Cuma

Uluslararası perakendenin Davos Zirvesi olarak bilinen Dünya Perakende Kongresi geçmiş yıllarda olduğu gibi bu yıl da uluslararası perakende çevresinde ve medyada geniş yankı uyandırmaya hazırlanıyor

dunya-perakende-kongresinde-turk-ruzgari

Bu yıl, Dünya Perakende Kongresi’nin gündeminde; perakende şirketlerinin gelişim ve yeniden yapılanma ihtiyaçları, yaklaşımları ve deneyimleri yer alıyor. Perakende dünyasını yönlendirenlerin bir araya gelerek fikirlerini paylaştıkları Dünya Perakende Kongresi, tüketim ürünleri, hizmetleri ve perakende sektörü yöneticileri için öncelik verilen global bir etkinlik olarak tanımlanıyor.

Dünya Perakende Kongresi’nde bu yıl, perakende de stratejik yönetim gündemi 56’dan fazla ülkeden üst düzey yöneticinin katılımıyla konuşulacak. Kongre katılımcılara üst düzey sektörel iş ilişkisi geliştirme imkanı da sunuyor. Uzman konuşmacıların bilgi ve tecrübelerini aktaracağı 156 konu oluşturuldu.

Türk şirketleri ödülleri toplayabilir
Dünya Perakende Kongresi kapsamında organize edilen Dünya Perakende Ödülleri’ne bu yıl Türk perakendecileri rüzgarı esiyor. Ödüllerde finalist olma başarısı gösteren çok fazla firma var. Firmalarımızın aday olduğu kategoriler ve Türk perakendeciler şu şekilde:

Yılın Müşteri Deneyimi Uygulaması:
Macrocenter

Yılın Gelişen Pazarlar Perakendecisi:
Bim ve Karaca

Yılın Omni Channel Perakendecisi:
Mudo ve Teknosa

Yılın Marina Mağazası:(1200 metrekare mağaza tasarımı)
Mudo

Ödüller Dünya Perakende Kongresi kapsamında 30 Eylül 2014 günü akşamı özel bir gala programında sahiplerini bulacak.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri