Dünya perakendesinin kongre programı belli oldu

10 Temmuz 2015 Cuma

Bu sene 9’uncusu düzenlenecek olan Dünya Perakende Kongresi, 8-10 Eylül 2015 tarihlerinde Roma, Cavalieri Waldorf Astoria'da gerçekleştirilecek. Kongre kapsamında 100’ün üzerinde perakende konusunda lider isim, “Bugünden Yarına Dünya Perakende Dönüşümü” başlığına odaklanarak sunum yapacak

dunya-perakendesinin-kongre-programi-belli-oldu

Dünya perakendesindeki en ilham verici konuşmacıları ve uzmanları bir araya getiren Dünya Perakende Kongresi 2015, dünya çapındaki isimleri bir araya getirmeye devam ediyor.

Kongrenin soru-cevap bölümünde “WWW”  web’in mucidi Tim Berners-Lee, Eataly’nin kurucusu Oscar Farinetti ve Levi’s Başkanı Jamer Curleigh bir araya gelecek. 3 gün boyunca sürecek programda perakende sektöründeki dönüşümü tüm boyutlarıyla ele alıp perakendecilerin bu dönüşüm sırasında karşılaşacağı zorlukları, bu zorluklarla nasıl yüzleşeceklerini ve yakın gelecekte kendilerini neyin beklediğini içeriyor. 3 gün sürecek programın gündemindeki tüm detaylar ve konuşmacıların olduğu liste www.worldretailcongress.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Aynı zamanda programda, gündemin haricinde de bölümler olacak. Onur listesindeki dünya çapında 3 büyük perakende liderinin başı çekeceği büyük araştırma konuları başlatılacak. Bununla birlikte her yıl verilen Dünya Perakende Ödülleri, 10 Eylül'de gerçekleşecek olan galada sahiplerini bulacak.
2015 kongresine ek olarak gerçekleşecek aktivitelerden bazıları;

WRC inovasyon merkezi
Dünyanın en iyi ve en yeni perakende teknolojilerine bir adım olması için, özenle seçilmiş katılımcılar kongrede bulunan perakendeci CEO’ların huzurunda güzel bir yarış içinde olacak. Birinci seçilen teknoloji fikrinin sahibi oradaki CEO ve yetkili kişilerle tanışmak ve konuşmak gibi paha biçilemez bir fırsat elde edecek.

Vizyon
Konusunda uzman isimlerle çalışmalar yapılarak perakendenin yakın geleceğine yön vermeye çalışılacak ve bu durum kongrede sunulacak. En önemlisi de perakendenin içinde olan herkesin bir fikir sahibi olmasına uğraş verilecek.

CEO liderlik atölyesi
Dünya Perakende Kongresi, Oxford University's Said Business School ile birlikte kısa bir perakende Ceo programı oluşturacak.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri