Dünya Su Günü etkinlikleri M1 Merkez Adana’da

13 Mart 2014 Perşembe

M1 Merkez Adana, Doğa Koleji’nin “Dünya Su Günü” bilinçlendirme etkinliğine ev sahipliği yapıyor

dunya-su-gunu-etkinlikleri-m1-merkez-adanada

M1 Merkez Adana AVM bu kez de Doğa Koleji’nin suyun önemini vurgulamak ve kullanımda tasarrufa dikkat çekmek üzere 24 Mart’a kadar yapacağı çeşitli etkinliklere ev sahipliği yapıyor.

1 – 24 Mart günleri arasında “Bardaklar Dolusu Tasarım” atölye çalışması çocuklar tarafından oluşturulacak. Minik ziyaretçiler, hayal güçleriyle kağıt bardakları renklerle ve desenlerle tasarlayacak. Doğa Koleji etkinlik alanına giden minik ziyaretçilere tohum kartları dağıtılacak. Katılımcılara nesli tükenen boyama kitabı ve nesli tükenmekte olan hayvanlar maketleri hediye edilecek.

19 Mart’ta 13.30 – 14.30 saatleri arasında Doğa Koleji öğrencileri, Doğa Koleji etkinlik alanında ziyaretçilere suyun önemi ile ilgili bilgiler aktaracak. Öğrenciler suyun önemi ile ilgili 10 dakika sürecek drama gösterisi sergileyecek.

22 Mart’ta 12.30 – 13.30 saatleri arasında yapılacak Dünya Su Günü Büyük Etkinliği’nde Doğa Koleji öğrencileri, Doğa Koleji etkinlik alanında ziyaretçilere suyun önemi ile ilgili bilgiler aktaracak, suyun önemi ile ilgili 10 dakika sürecek drama gösterisi sergileyecek, Dünya Su Günü için hazırladıkları dans gösterisini sergileyecek.

M1 Merkez Adana AVM Müdürü Yalçın Öz, “M1 Merkez Adana AVM olarak toplumsal bilinçlendirme projelerine daima ev sahipliği yapıyoruz. Bu kez de ziyaretçilerimizi Doğa Koleji’nin Dünya Su Günü etkinliklerinde buluşturuyoruz. Küresel ısınmanın hızla ilerlediği günümüzde su kullanımı – tasarrufu çok önemli… Ayrıca Doğa Koleji öğrencileri çok çeşitli anlatım diliyle konunun önemini çok başarılı şekilde gündeme getiriyor” dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri