Dünyaca ünlü marka Türkiye’ye Zorlu mağazasıyla merhaba dedi

03 Ağustos 2016 Çarşamba

Katarlı ünlü iş adamı Ashraf Abu Issa’nın seyahate olan özel ilgisiyle hayat bulan, dünyanın en büyük ve en ünlü seyahat mağaza zinciri, gezginlerin vazgeçilmezi Mosafer artık Türkiye’de de hizmet verecek

dunyaca-unlu-marka-turkiyeye-zorlu-magazasiyla-merhaba-dedi

Arapçada ve birçok Asya dilinde “Yolcu / Gezgin” anlamına gelen Mosafer, dünyada seyahat dendiğinde akla ilk gelen adreslerden… Abu Issa Holding’in sahibi, Katarlı ünlü işadamı Ashraf Abu Issa’nın seyahate duyduğu tutkuyla filizlenen Mosafer, dünyanın neresine giderseniz gidin, ihtiyaç duyacağınız en küçük detaya kadar oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip. Ünlü işadamının kendi tutkusu ve ihtiyaçları üzerine, bir seyahat daha konforlu ve daha keyifli nasıl yaşanır fikriyle hayat bulan Mosafer’in amacı tüm gezginlerin ihtiyaçlarına en doğru yanıtları vererek, bu keyfi daha da anlamlı kılmak.


Ashraf Abu Issa’nın gezilerinden aldığı ilham ve geliştirdiği fikirler ile yarattığı Mosafer, seyahati bir yaşam biçimi olarak benimseyenlerin hayatına dokunuyor ve dünyada seyahat trendlerine yön veriyor. Issa verdikleri hizmeti: “Biz Mosafer’de bir deneyim yaşatıyoruz. Seyahatle ilgili her türlü detaya önem veriyor, her ihtiyaca yönelik seçenekler sunuyoruz.” sözüyle anlatıyor.


Seyahate dair her şey Mosafer’de
Mosafer’de belki de daha önce hiç görmediğiniz bavullar, seyahat aksesuarları ve tasarımlarla tanışacaksınız. Mağazada, sık sık iş seyahatlerine çıkanlar, jet set ve ayrıcalıklı ihtiyaçlar için tasarımcı dokunuşlarıyla ilgi gören Business Class, lüksle konforu buluşturan First Class, eğlenceli tatiller, aile gezileri, hafta sonu kaçamakları için hem fonksiyonel, hem inovatif, hem de keyifli seçenekler sunan Tourist Class temaları bulunuyor. Bu temaların altında, kişiye özel bavul tasarımlarından bagajınızı asla kaybetmenize izin vermeyen GPS’li telefonu şarj eden, ağırlığı ölçen akıllı bavullara, sırt çantası, makyaj çantası,bel çantası gibi birçok çanta çeşidinden kişiye özel etiketlere,gezi kitaplarından özel haritalara, su geçirmez kıyafetlerden outdoor malzemelerine, kişisel bakım ve güzellik ürünlerinden güvenlik aksesuarlarına, yastık, battaniye gibi uçak ürünlerinden çocuk bavullarına, gezginler için özenle düşünülen her şeyi bulmak mümkün.


Mosafer’in tüm seyahat severlerin ihtiyaçlarını düşünerek kendi markasıyla hayat verdiği tasarımların yanı sıra her biri kendi kategorisinde dünya devi olan Samsonite, Briggs&Riley, Hartmann, Victorinox, Lipautt, Porsche Design, AmyButler, Guess, EagleCreek, Travelpro USA, Heys, Pursen, GobyLondon, Bugatti, Traveler’s Choice, Ergobag, Pillbox, It Luggage, Ted Baker, Blue Smart, Be Relax, Solo, Knomo, Reisenthal, Urban Junket gibi markalar da mağazada yer alıyor.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri