Coca-Cola’dan 60 yıl sonra bir ilk

11 Eylül 2012 Salı

Coca-Cola 60 yılı aşan bir süre sonra ilk defa Myanmar'da faaliyet göstermeye başladı

coca-coladan-60-yil-sonra-bir-ilk

Myanmar’ı ziyaret ederek ilk Coca-Cola ürününün teslimatını yerinde gözlemleyen The Coca-Cola Company Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Muhtar Kent; “Coca-Cola Şirketi, yıllardır bulunduğu her ülkede toplumsal dokunun bir parçası oldu. İş yaptığımız her noktada çalışanlarımız, ekonomik değer yaratmaya ve sürdürülebilir toplumlar inşa etmeye çalışıyorlar. Myanmar halkıyla birlikte daha iyi bir geleceğin inşasında rol alma fırsatına bir kere daha sahip olmak bizler adına bir ayrıcalık” dedi.

Myanmar’a ürünlerini yerel alkolsüz içecek firması Pinya Manufacturing Co Ltd. aracılığı ile dağıtan Coca-Cola, ülkede bir şişeleyici tesisinin kurulması üzerine de çalışıyor. Ürünlerin bir an önce ülke genelindeki tüketiciyle buluşturulabilmesi için Pinya ile gerçekleştirilen ilk dağıtım anlaşmasını takiben en kısa sürede yerel üretime geçilmesi amaçlanıyor.

Kaynak: HabertürkGüvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri