Marks & Spencer Mısır'a giriyor

26 Ağustos 2010 Perşembe

Mısır'daki ilk mağazasını açacak olan Marks & Spencer, Orta Doğu'da giderek güçleniyor

marks-spencer-misira-giriyor

Bu yılın sonlarına doğru Mısır'daki ilk mağazasını açmaya hazırlanan Marks & Spencer, açılacak olan mağaza için, franchise olarak faaliyet gösteren Al-Futtaim ile ortaklık yapacak. Kahire'deki Dandy Mega Mall'da açılacak olan mağaza ile beraber Marks & Spencer Orta Doğu'daki faaliyet alanını genişletmiş olacak.

Marks & Spencer, Al-Futtaim ortaklığı ile Orta Doğu'da 13 mağazada faaliyet gösteriyor. Dubai Festival City, Dubai Mall, Deira, yine Dubaide yer alan Wafi City Mall, Sharjah, Al Ain, Abu Dhabi, Bahreyn, Katar, Kuveyt ve Umman, Marks & Spencer'ın Orta Doğu'da mağazalarının bulunduğu yerler arasında. Marks & Spencer, merkezi olan İngiltere'deki 693 mağazasının yanı sıra, dünya çapında 41 bölgede, 339 mağazası ile de faaliyet gösteriyor.

Kaynak: Planet RetailGüvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri