Walmart, günlük teslimat şirketi satın aldı!

04 Ekim 2017 Çarşamba

Dünya perakende devi Walmart, aynı gün teslimat hizmetlerini iyileştirmek için New York merkezli aynı gün teslimat şirketi Parcel’i satın aldı

walmart-gunluk-teslimat-sirketi-satin-aldi

Çeviri: Deniz Emiroğulları

 

Ünlü perakendeci Walmart, aynı gün teslimat şirketi Parcel’i satın aldı. Satış fiyatı henüz açıklanmasa da, Walmart anlaşmanın bu yıl Modcloth, Moosejaw ve Bonobos’u da içeren önceki satın alımlardan daha küçük olduğuna dikkat çekti.

 

Walmart’ın blog sitesinden yayınlanan açıklamaya göre ise, şirket Parcel’in aynı gün teslimat hizmetlerinden özellikle New York’ta ve Walmart ve Jet’ten verilecek olan taze ve dondurulmuş yiyecekler için faydalanmayı planlıyor.

 

Parcel, siparişlerin sınıflandırılması, yüklenmesi ve teslimatı için rota bazlı algoritmalar, kiralanmış araçlar ve çalışan temelli bir iş gücü kullanarak siparişleri gün içinde veya bir gece içinde teslim edilmesini sağlıyor.

 

Bu haber, Daphne Howland’ın www.retaildive.com’daki 03.10.2017 tarihli haberden alıntıdır.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri