Dünyanın en iyi işleri ödülü Elidor Türkiye’nin

05 Kasım 2014 Çarşamba

Pazarlama Stratejisi ve Medya Stratejisi ana dallarında en iyilerin ödüllendirildiği Global Smarties Awards’da ‘Pembeyi Yakala’ uygulaması ile Elidor Türkiye, gümüş ödülün sahibi oldu

dunyanin-en-iyi-isleri-odulu-elidor-turkiyenin

Elidor Türkiye tarafından gerçekleştirilen ‘Pembeyi Yakala’ uygulaması, Pazarlama Stratejisi ve Medya Stratejisi ana dallarında dünya çapında en iyilerin ödüllendirildiği Global Smarties Awards’dan ödülle döndü. Türkiye’de ilk kez bir dizi entegrasyonunda kullanılan ‘Elidor-Pembeyi Yakala’ uygulaması, altın ödülün olmadığı “Mobile Website” kategorisinde gümüş ödül ile birinciliği ele alarak dünyanın en iyi işleri arasına girdi.

Medcezir dizisine entegre edilerek hayata geçirilen ‘Pembeyi Yakala’ uygulamasında, izleyicilerle etkileşimi yüksek bir çalışmaya imza atıldı. İzleyiciler mobil cihazları üzerinden proje için hazırlanan web sitesine girerek uygulamaya katıldı. Dizide gördükleri ve kazanmak istedikleri pembe objelerin üzerinde telefonlarını sallayarak çekilişe katılım hakkı kazanan kullanıcılara Elidor’dan, Pembe Vespa motosiklet ve daha binlerce pembe hediyeye sahip olma şansı verildi. 285 bin 378 kişi uygulamaya katılırken, 51 bin 600 kişi uygulama hakkında tweet attı.

Türkiye’nin en sevilen saç bakım markası Elidor, interaktif iletişim platformu ‘Pembeyi Yakala’ ile başarısını dünya çapında taçlandırarak, Global Smarties Awards’da Türkiye’nin gururu oldu.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri