Dünyanın lezzeti İstanbul’a geliyor

03 Mart 2015 Salı

Karadeniz’in meşhur Rize çayından, Sri Lanka’nın seylan çayına, Konya ve Karamanın dünyaya ihraç ettiği bisküvi ve şekerlemelerden Kore’nin Uzakdoğu esintili şekerlerine, Adıyaman’ın nar ekşisinden Afganistan’ın baharatlarına kadar dünyanın bin bir damak tadı 23’üncü kez sektörün lider gıda fuarı Worldfood İstanbul’da buluşacak

dunyanin-lezzeti-istanbula-geliyor

Geçtiğimiz yıl 36 farklı ülkeden, 500’ü aşkın firma ve binden fazla markanın yer aldığı Worldfood İstanbul, Uluslararası Gıda Ürünleri ve Teknolojileri Fuarı bu yıl da Dünyanın bin bir tadını ağırlamaya hazırlanıyor.

Bu yıl 23’üncüsü gerçekleşecek fuar, 3-6 Eylül günleri arasında İstanbul Fuar Merkezi / CNR EXPO’da ziyarete açık kalacak.

T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı himayesinde, EUF AŞ tarafından düzenlenen ve çatısı altında 23’ten fazla derneği barındıran TGDF tarafından desteklenen fuarda, gıda sektörünün lider firmaları bir araya geliyor.

Worldfood İstanbul Gıda Fuarı, 30’uncu Uluslararası Ambalaj, Paketleme ve Gıda İşleme Sistemleri Fuarı Ipack 2015 ve Ingredients Turkey Özel Bölümü ile eşzamanlı olarak gerçekleştirilecek. Fuarlar, sektör durumunu değerlendirme, yenilikleri görme, sektörün geleceğini şekillendirmesine fırsat sağlayacak.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri