Dünyanın tadı bu fuarda

04 Eylül 2013 Çarşamba

Dünyanın tatları, İstanbul'da buluşuyor. Worldfood İstanbul Gıda Ürünleri ve Teknoloji Fuarı, 5-8 Eylül günleri arasında Yeşilköy CNR Expo Fuar Merkezi'nde gerçekleştiriliyor

dunyanin-tadi-bu-fuarda

Fuarda birçok gıda kategorisinden firmalar bir araya geliyor. Fuara en uzak ülke katılımı ise, Güney Amerika ülkesi olan Ekvador Cumhuriyeti’nden gerçekleşiyor. Ekvador’dan gelecek ihracatçılar, Türkiye’yi bölgenin gıda üssü olarak görüyor.

Gıda sektörünün gelişmesinde ve yeni pazarların açılmasında önemli bir misyon üstlenen Worlfood İstanbul Gıda Fuarı'nın 21’incisi 5-8 Eylül günlerinde Yeşilköy CNR Expo Fuar Merkezi'nde gerçekleşecek. Gıda endüstrisinin önemli unsurları arasında olan "Kalite ve Güven" kavramlarının ön planda tutulacağı fuara dünyanın birçok ülkesinden katılım olacak. Fuarın konuk ülkesi Azerbaycan olurken, en uzak mesafeden katılan ülke ise Ekvador Cumhuriyeti oluyor.

Bölgenin gıda pazarı Türkiye
Ülkemizde tüketilen muz, çikolata, kahve, karides, ton balığı gibi besin maddelerinin en kalitelilerinin yetiştirildiği ülke olan Ekvador, bu tür organizasyonlar sonrası iki ülke arasındaki ekonomik bağların daha da güçlenmesini hedefliyor.

Ekvador'dan gelen gıda ihracatçılar, Worldfood İstanbul Gıda Fuar’ı sayesinde ürünlerinin hem Türkiye'de hem de bölge ülke pazarlarında bilinirliliğini arttırmayı amaçlıyor. Ekvador Cumhuriyeti'nin sunduğu lezzetler fuarda 2. Hall C2/14 standında yer alacak. Ayrıca fuarda Ekvador'lu gıda ihracatçıları ile birebir görüşme imkânı da bulunuyor.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri