Hepsiburada.com yılbaşı hediye alışverişini kolaylaştırıyor

25 Aralık 2015 Cuma

Türkiye’nin lider e-ticaret platformu hepsiburada.com, “hediye rehberi” ve “hediye bulucu” hizmetleriyle yeni yıl alışverişini kolaylaştırıyor. “Hediye rehberi” tüm ürün kategorilerini tek bir bakışta görmeyi sağlarken, “hediye bulucu” ise sevdiklerine nasıl bir hediye alacağına karar veremeyenlere yardımcı oluyor

hepsiburadacom-yilbasi-hediye-alisverisini-kolaylastiriyor

Hepsiburada.com yılbaşı alışverişi için çok sayıda seçenekle müşterilerinin karşısına çıkıyor. Binlerce farklı ürün cazip indirim oranlarıyla hem hepsiburada.com masaüstü sitesinden hem de mobil uygulamasından kolaylıkla alınabiliyor. Müşterilerine en iyi online alışveriş deneyimini sunmak için inovasyonlara aralıksız devam eden hepsiburada.com,yeni hizmetleriyle yılbaşı alışverişini de keyifli hale getiriyor.


Hepsiburada.com’un yılbaşına özel hazırladığı online hediye rehberinde; gözalıcı takılardan en beğenilen kozmetik ürünlere, şık ve prestijli saatlerden kış günlerinde müşterilerin gözdesi outdoor ürünlerine, hayatımıza yön veren teknolojikcihazlardan ev tekstili seçeneklerine kadar çok sayıda ürün kategorisi bir bakışta kolayca görülebiliyor.


“Hediye bulucu” ile hediye almak oyun oynamak kadar keyifli
Hepsiburada.com yılbaşı alışverişine eğlence katmak için “hediye bulucu” hizmetini de devreye aldı. Müşterilere, sevdikleri için en doğru hediyeyi bulmakonusunda yardımcı olan bu yenilikçi uygulama sayesinde hediye almak oyun oynamak gibi keyifli bir hale geldi. Müşteriler “hediye bulucu” özel sayfasında cinsiyet, kategori ve fiyat başlıklarına göre seçim yaparakaradığı hediye alternatiflerine ulaşabiliyor.


Yüzde 80’e varan büyük indirimler
Yılbaşı gecesine renk katan yılbaşı ağaçları hepsiburada.com’da yüzde 50’ye varan indirimlerle sunuluyor. Ayrıca rengarenk yılbaşı süsleri, Tombala, Scrabble,  Monopoly, Tabu gibi oyunlar, en yeni kitaplar, filmler, albümler ve bilgisayar oyunları cazip indirimlerle satılıyor.Takı ve kozmetik kategorilerinde yüzde 70, cep telefonunda yüzde 40, bilgisayarlarda yüzde 50, outdoor ürünlerinde yüzde 60, ev tekstilinde ve saatlerde yüzde 80'e varan indirimler müşterileri bekliyor.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri