ebebek en iyi ‘Arama Motoru’ seçildi

26 Şubat 2013 Salı

10 yılı aşkın süredir eticaret sitesi ve mağazalarıyla hizmet veren, Türkiye’nin en büyük anne bebek ürünleri alışveriş platformu ebebek, dijital pazarlama iletişimi sektörünün en iyilerinin belirlendiği ‘Mixx Awards Türkiye 2012’de Altın Mixx ödülüne layık görüldü. Rahmi Koç Müzesi’nde düzenlenen törende Altın Mixx ödülünü ebebek adına ebebek E-ticaret Müdürü Mehmet Türkel aldı

ebebek-en-iyi-arama-motoru-secildi

Türkiye’nin en büyük anne bebek ürünleri alışveriş platformu ebebek, dijital pazarlama iletişimi endüstrisinin en iyilerini, sektöre ve hizmet ettikleri markalara kattıkları artı değeri tescilleyen ‘Mixx Awards Türkiye 2012’de ebebek Altın Mixx ödülü kazandı. Atlas Jet ve Garanti Bankası’nı geride bırakarak Altın Mixx kazanan ebebek bu ödüle ‘Arama Motoru’ kategorisinde  performans odaklı arama motoru optimizasyonu (SEO) çalışmalarıyla layık görüldü. ebebek  Mixx Awards 2012’de kazandığı Altın Mixx ödülüyle  yarışmanın uluslararası ayağı olan Mixx Europe’a katılmaya da hak kazandı.

Mixx Awards’a (Marketing Intelligence and Excellence) 70 ajanstan toplam 433 başvuru yapıldı. Mixx Awards yarışmasında stratejiden yaratıcı çalışma ve uygulamaya, medya planlamasından entegrasyona, verimlilikten yatırımın geri dönüşüne (ROI) kadar tüm iletişim katmanları ele alınırken tüm başvurular 27 farklı kategoride altın, gümüş ve bronz Mixx ile ödüllendirildi.

Teknoloji yazarı Serdar Kuzuloğlu’nun sunuculuğunu üstlendiği gecede ödülü ebebek adına ebebek E-ticaret Müdürü Mehmet Türkel aldı. Türkel ödülü alırken yaptığı konuşmada: “ebebek olarak e-ticarette en fazla önem verdiğimiz konuların başında, ziyaretçilerimizin aradıkları bilgi ve ürünlere en hızlı ve güvenilir şekilde ulaşmalarını sağlamak gelmektedir” dedi.

Kurulduğu 2001 yılından bu yana en son teknoloji ve yenilikleri kullanarak e-ticaret sektörüne öncülük eden ebebek’in bu yönüne de değinen konu hakkında şunları söyledi: “Bizler her zaman teknoloji ve kalite olarak nasıl bir adım daha ileriye gidebiliriz diye çalışıyoruz. En son ve gelişmiş teknolojik çalışmalarla ebebek’i güçlendirip hizmet kalitemizi artırmayı hedeflerimizin arasında birinci sıraya koyduk” dedi.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri