ebebek’in düzenleyeceği “Bebekoloji Konferansı Ankara”nın konuğu Özgün

09 Eylül 2016 Cuma

ebebek’in düzenlediği Bebekoloji Konferansı Ankara; anneler ve anne adaylarına verimli bilgi paylaşımlarıyla kılavuz olacak

ebebekin-duzenleyecegi-bebekoloji-konferansi-ankaranin-konugu-ozgun

2 yıldır İstanbul’da düzenlediği Bebekoloji Konferansları ile anneler ve anne adaylarının keyifli serüvenineyol arkadaşı olan ebebek, şimdi de Ankaralılarla buluşuyor. Anneliğin uçsuz bucaksız bir öğrenme süreci olduğunu bilen ve bu doğrultuda Bebekoloji Konferansı’nı hayata geçiren ebebek; 24 Eylül Cumartesi günü Ankara Hilton Garden Inn’de bebeveynlere keyifli bir gün yaşatacak olmanın tatlı heyecanını yaşıyor.


ebebek Genel Müdürü Halil Erdoğmuş’un açılış konuşmasını yapacağı, televizyon dünyasının sevilen isimlerinden Oylum Talu’nun moderatörlüğündegerçekleşecek konferanslar; “Hamilelik ve Doğum Yöntemleri”, “Bebekten Sonra Hayat”, “Emzirme ve Çocuklarda Beslenme”,“Pili Bitmeyen,Yeterli Anne Baba Olmak” başlıklarıyla düzenlenecek.  Annelerin en hassas süreçlerine yol arkadaşı olan ebebek’in özenle hayata geçirdiği Bebekoloji Konferansı Ankara ayrıca “Down Sendromu Derneği” işbirliğiylegüzel bir farkındalık projesinin de mimarı olacak. “Down Sendromu” konusunda anneleri bilinçlendirmek ve bu hassas süreçlerine yardımcı olabilmek için alanında uzman doktorlar ve sevilen şarkıcı Özgün ile birlikte bir panel hayata geçirilecek.Özgün’ün sevilen şarkılarıylada renklendireceği konferans, anneler için güzel bir deneyimleme günü olarak hafızalara kazınacak.


Anne-bebek alışverişinin öncü adresi olan, ebebek.com internet satış sitesi dahil 32 ildeki 75 mağazasıyla bebeveynlerin tüm ihtiyaçlarını hassasiyetle karşılamaya özen gösteren ebebek; etkinliklerine tüm hızıyla devam ediyor.ebebek; 2015 yılı Ekim ayında İstanbul’da 1’incisini, 2016 Mayıs ayında 2’ncisini düzenlediği Bebekoloji Konferansı’nı bu kez Ankaralı anneler ile buluşturmaya hazırlanıyor. ebebek’in anneleri bu zor; ama eğlenceli süreçte bilinçlendirmeyi misyon edinmesinden yola çıkmasıyla hayat bulan “Bebekoloji Konferansı Ankara”; 24 Eylül 2016 Cumartesi günü Ankara Hilton Garden Inn’e anneler ve anne adaylarını keyifli bir güne davet ediyor.


ebebek Genel Müdürü Halil Erdoğmuş: “Anneler ve anne adaylarına her adımlarında eşlik etmek, onların maddi-manevi tüm ihtiyaçlarına yardımcı olabilmek ebebek olarak bizim faaliyet amacımızı özetliyor.Hayata geçirdiğimiz her proje ile kendimizi sürekli olarak bir adım daha ileri taşımayı hedeflerken, her şeyin en hassasını ve özelini hakeden bebekler ve anneleri için daha iyisini düşünerek hareket etmeye özen gösteriyoruz. Bu bağlamda tam olarak ebebek’in iş felsefesini yansıtan Bebekoloji Konferansları’nın bizler için kıymeti gerçekten çok büyük. Bugüne kadar 2 kez Bebekoloji Konferansı düzenledik. İkisinden de elde ettiğimiz sonuçlar gösteriyor ki bu konferanslar annelerin bu zorlu süreçlerine adeta ışıktutuyor ve onlara güzel birer arkadaş oluyor. Bugüne kadar yalnızca İstanbul’da düzenlediğimiz konferansımız 24 Eylül’de bu kez Ankara’da düzenlenecek. Ankaralı anneler ve anne adayları “Annelik Yolculukları” için güzel bir deneyim günü yaşayacaklar.” dedi.


Bebekoloji Konferansı Ankara’da paneller televizyon dünyasının sevilen isimlerinden sunucu Oylum Talu’nun moderatörlüğünde hayata geçirilecek. Paneller; “Hamilelik ve Doğum Yöntemleri”, “Bebekten Sonra Hayat”, “Emzirme ve Çocuklarda Beslenme” ve “Pili Bitmeyen,Yeterli Anne Baba Olmak” başlıklarıyla düzenlenecek. Bebekoloji Konferansı Ankara’da; Chicco, Humana ve baby&me Platin Sponsor;  Aptamil ve Joie Gold Sponsor; Prima, TAV Primeclass, Gittigidiyor, Nestle İyi Büyüsün İyi Yaşasın ve Recaro Silver Sponsorları; Lansinoh ve Duracell de Oturum Sponsorları olarak yer alacak.


Anne ve babaların manevi olarakta her adımlarında yanlarında bulunmayı kendisine misyon edinen ebebek’in düzenlediği Bebekoloji’de, “Down Sendromu” ile ilgili bilinçlendirici bir panelde hayata geçirilecek. Downsendromlu bireyler hakkında toplumsal farkındalık yaratmak açısından oldukça büyük önem taşıyan panel “Down Sendromu Derneği” işbirliği ile gerçekleşecek. Panelde sevilen şarkıcı Özgünde konuşmacı olarak yer alacak. Özgün, oğlu Ediz ile tattığı babalık deneyimini katılımcılar ile paylaşırken; panellerde konuşmacı olarak yer alacak alanında uzman doktorlar da tüm yönleriyle gebeliği, doğum yöntemlerini, bebeğin ilk günlerini, emzirme-çocuklarda beslenmeyi ve bebekten sonra ailelerin hayatında değişenler hakkında keyifli bilgi paylaşımlarında bulunacak.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri