Eda ve Metin Özülkü, Tepe Nautilus’ta

10 Şubat 2016 Çarşamba

Her ay farklı bir konuğunu “Tepedekiler” konsepti ile Tepe Nautilus’ta ağırlayacak olan ünlü yorumcu Metin Özülkü’nün Sevgililer Günü için özel konuğu ise Eda Özülkü olacak.

eda-ve-metin-ozulku-tepe-nautilusta

Türk Pop Müziği’nin sevilen ikilisi Eda &Metin Özülkü çifti hem aşk ve evlilik üzerine sohbet edecek hem de sevilen parçalarını birlikte seslendirerek Tepe Nautilus misafirlerine aşk dolu anlar yaşatacak Birbirinden renkli aktiviteleriyle alışverişi eğlenceli kılan, rahat ulaşım ve kolay alışveriş imkânı sunan Tepe Nautilus AVM,“Sevgililer Günü” haftasında çiftlere ve misafirlerine unutulmaz anlar yaşatacak. Sevgililer günü çerçevesinde ilki gerçekleştirilecek ve her ay farklı bir konuğunu Tepe Nautilus’ta “Tepedekiler” konsepti ile ağırlayacak olan ünlü yorumcu Metin Özülkü’nün ilk konuğu aynı zamanda eşi olan Eda Özülkü olacak.

Eda & Metin Özülkü, 14 Şubat, Pazar günü saat 16:00’da dinleyenleri ve sevgililer için hem sohbet edecek hem de mini bir konser verecek. Ünlü yorumcu Metin Özülkü, Mart, Nisan ve Mayıs aylarında Tepe Nautilus’ta“Tepedekiler” konsepti adıyla yapacağı buluşmalarında sanatçı dostlarını ağırlayacak.

“Aşk Hep Vardı” Tepe Nautilus’ta sergilenecek
Kişisel karma sergileri ile sık sık adından söz ettiren Kadıköy Life yazarlarından başarılı Araştırmacı – Koleksiyoner Dr. Sertaç Kayserilioğlu, sevgililer gününe özelolarak kendi özel arşivinden derlediği ve “Aşk Hep Vardı…”konseptiyle Tepe Nautilus’ta düzenleyeceği sergiyle sevenleriyle buluşacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri