“Efsaneler” vazgeçilmezdir

20 Mayıs 2014 Salı

Damat, Babalar Günü’nde “sadece babanıza özel” seçenekler sunuyor. Bu özel günde, özel kalıp teknolojisiyle her bedene uyum sağlayan “Efsane Ürünler” lüksü babanıza sunabilirsiniz

efsaneler-vazgecilmezdir

Koleksiyonlarında doğduğu toprakların zenginliğiyle geleceği kucaklayan, yaratıcı, dinamik bir marka olan Damat, 4A13A20 “Varoluştan Sonsuzluğa” teması ile hazırlanan koleksiyon günümüzden 13 bin yıl önce Göbeklitepe’de yaşamış medeniyetlerin tarihi yeniden yazan sırlarından ve gizli şifrelerinden ilham alıyor. 

Yenilenmenin ve değişimin gücü, tüm ihtişamıyla yeni koleksiyona yansıyor. Koleksiyonun tasarım teknolojisiyle bütünleşen, kalite ve kalıp teknolojisiyle farklılaşan Damat, Babalar Günü’nde “Efsane Ürünler” sunuyor…

Her beden formuna uygun farklı kalıpları, dünyanın en iyi merinos’larından üretilen “süper fine wool” kumaşıyla “Efsane Damat Takım” üzerinizde yokmuş hissi verecek kadar hafif.

Dünyanın en iyi pamuklarından üretilen, su geçirmez leke tutmaz “Efsane Nanocare Gömlek”, farklı beden ölçülerine uygun kalıpları, sedef düğmeleri ve yaka seçenekleri ile gardırobun vazgeçilmezlerinden. Lüksün karşılığı 70/1 kompakt kumaşıyla da eşsiz tuşe keyfini yaşayın!

Dünyanın en iyi pamuklarından, 80/2 two ply özellikli kumaşı ile “Oxford Gömlek” lüksün tam karşılığı. Eşsiz bir dokunma hissi yaşatan “Efsane Oxford Gömlek” dört mevsim konfor sunuyor.

Her bedene uyum sağlayan kalıpları sayesinde “Efsane Damat Jean” fit görünüm sağlarken, likralı kumaşı özelliğiyle da son derece rahat. Gerçek deri jakron ve titanyum kaplama düğmelerle, denim şıklığından ve rahatlığından vazgeçemeyenlere…

Dünyanın en gelişmiş teknolojisiyle İtalyan “Jersey” kumaştan üretilen çok özel bir ceket. Yüzde 100 yün özelliği ve nefes alan aralıklı dokuması sayesinde ısı geçirmeyen, esnek yapısıyla vücutla mükemmel uyum sağlayan “Efsane Örme Ceket”, en sıcak ve en soğuk günlerde dahi vazgeçilmez bir konfor sunuyor.

Dünyanın en iyi pamuklarından üretilen, farklı kalıp seçenekleri ile her vücut formuyla mükemmel uyum sağlayan likralı “Efsane Chino Pantolon”, yeryüzünün tüm tonlarını taşıyan renkleri ile sezonun trendi.

İçindeki “thisulate” elyaf sayesinde ısı geçirmeyen “Efsane Damat Yelek”, ince görünümünün yanında yok hissi verecek kadar da hafif. Farklı renk seçenekleri ile gömlek ya da ceket üzerindeki fonksiyonel kullanımıyla kararsız havalar için ideal!

Usta eller tarafından tüm detayları ince ince düşünülerek tasarlanan, içi dışı deri, tabanı kösele, “ultra hafif” bir ayakkabı… Asalet ve güç sembolü “Kral Mührü” ise tabanında gizli! “Efsane Loafer Ayakkabı” tek parça dikim tekniği ile deforme olmadan formunu koruyan yapıya sahip. Geniş renk seçenekleri ve Damat’a özel üretilen farklı taban renkleriyle “Casual” koleksiyonun vazgeçilmez tamamlayıcısı!

Yüzde 100 pamuktan üretilen “Efsane Non Denim Pantolon”, kumaş özelliği ve dokuması sayesinde denim görünümü sağlarken, özel boyama teknikleriyle de farklı renk seçenekleri sunuyor. Denim şıklığını pamuk rahatlığıyla yaşamak isteyenlere!

Degradeli kumaştan “Efsane Degrade Gömlek” aynı desenden kravatı ile farklı tarz oluşturuyor. Kravatı istendiğinde cep mendili olma özelliğine sahip. Sezonun trendi “Efsane Baskılı Gömlek” bazen bir takım içinde bazen renkli chino pantolon üzerinde hem Formal hem Casual bir şıklık sunuyor. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri