Eggy, Türkiye'ye yayılıyor

22 Şubat 2012 Çarşamba

Konyalı yumurta üreticisi Baranoklar, Türkiye'nin ilk TSE belgeli markası Eggy için vereceği bayilikler ile iç pazarda yerini sağlamlaştırıyor

eggy-turkiyeye-yayiliyor

2010-2011 yılsonu itibarıyla hem yem fabrikasında hem de üretim çiftliklerinde yaptığı yatırımları ile ürün kapasitesini 2 katına çıkaran Baranoklar, aynı zamanda Türkiye'nin ilk TSE belgeli, bitkisel yemle üretilen tamamen doğal yumurta markası Eggy için ürün çeşitliliğini artırdı. Omegalı Eggy, Selenyumlu Eggy'den sonra Organik Eggy ile ürün yelpazesini genişletti.

Eggy markasının üreticisi Baranoklar AŞ Genel Müdürü Ali Baranok, "Eggy olarak birçok zincir markette varız. 2011 yılında Eggy'de ürün çeşitliliğine giderken private label ürünlere de ağırlık verdik. Real, A101, Metro, Carrefour gibi ulusal zincir marketlere mal veriyoruz. Antalya Bölge Müdürlüğü'müzü açtık. 2012 planlarımız arasında en önemli yeri bayilik tutuyor. Başta büyük iller olmak üzere Türkiye genelinde bayilikler vereceğiz" dedi.

Eggy Omega3 ve Eggy Selenyum market raflarındaTürkiyenin ilk hologramlı ve TSE, ISO 22000, HACCP ve ISO 9001:2000 belgeli, yüzde 100 doğal üretim, bitkisel besi yumurtası Eggy, şimdi Omega 3 6 ilavesiyle 2 kat daha fazla E Vitamini ihtiva ediyor. Yeme ilave edilen Omega 3 ve Omega 6 doymamış yağ asitleri ile zenginleştirilerek üretilmeye başlanan Eggy Omega 3 6, 9lu özel ambalajlı kutuları ile raflarda yerini aldı. Omega 3, Omega 6 ilaveli Eggy anne adaylarına, emziren annelere, gelişmekte olan çocuklara, özellikle kolesterol sorunu yaşayan yetişkinlere tavsiye ediliyor.

Eggy, Selenyum ilaveli yeni çeşidi ile de vücudun asgari günlük ihtiyacını karşılayacak ölçüde organik selenyum içeriyor. Eggy kümeslerinde veteriner uzmanlarca hazırlanan selenyum ile zenginleştirilmiş özel yemlerle üretilmeye başlanan Eggy Selenyum 9'lu özel ambalajlı kutuları ile raflarda. Selenyum ilaveli Eggy düşük riski taşıyan anne adaylarına, gelişmekte olan çocuklara, özellikle yaşlanmaya bağlı hastalıklarda yetişkinlere tavsiye ediliyor.


Fotogaleri Bulunamadı!

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri