Marka algısı yeniden yorumlanıyor

26 Mart 2015 Perşembe

Pazarlama ve Marka Yönetim Danışmanı Didem Moralıoğlu, sektöre sunduğu yeni kitabıyla masalların sihirli dünyasının gerçek hayata yansımalarından yola çıkarak satacak bir ürünü ve hizmeti olanlar için farklı bir marka yönetimi yaklaşımı sunuyor

marka-algisi-yeniden-yorumlaniyor

Pazarlama ve Marka Yönetim Danışmanı Didem Moralıoğlu’nun “Ben Marka Olsam” kitabı, masalların sihirli dünyasının gerçek hayata yansımalarından yola çıkarak satacak bir ürünü ve hizmeti olanlar için farklı bir marka yönetimi yaklaşımı sunuyor.

Günümüz kadınının alışveriş alışkanlığında, ayakkabının vazgeçilmez olma nedeni Külkedisi masalı olabilir mi? Ya da görselliğe yapılan her yatırımın umulmadık kapılar açmasının Rapunzel’in saçlarıyla bir ilgisi var mı? diye soran ve bu sorulara cevap arayan Didem Moralıoğlu’nun kitabı, raflarda yerini alıyor.

Tüketim alışkanlıklarının ve marka tercihlerinin oluşması konusunda Alaaddin’in Sihirli Lambası’na da farklı bir gözle bakan Moralıoğlu, “Dile Benden Ne Dilersen” diyen bir sihirli lambaya olan inancı da yeni bir solukla yorumluyor.

Epsilon Yayınları etiketiyle raflardaki yerini alan “Ben Marka Olsam,” marka olmak isteyen, sattığı ürün ya da verdiği hizmeti tanıtma ve pazarlama konusunda stratejiye ihtiyaç duyanlar için bir yol haritası niteliği taşıyor.

“Alaaddin’in hikâyesini oldum olası çok severim. Sizin de, lambasıyla hayallerine kavuşan o çocuğun yerinde olmak istediğinizi duyar gibiyim. Aslında bakarsanız, olabilirsiniz. Ama unutmayın, Alaaddin’in o lambayı elde etmesi ve sonunda dileklerine kavuşması hiç de kolay olmamıştı. Tüm engellere rağmen azimle, kararlılıkla, inançla yol almış ve sonunda lambaya ulaşmıştı. Onun hayali, sevgilisine kavuşmaktı; sizinkiyse kendinizden bir marka yaratmak. Alaaddin’in sihirli lambasını size vermesem de, bu kitabı sunuyorum.” diyen Moralıoğlu; okurlarını kitabın sayfalarını çevirmeye, okuduklarını hayata geçirmeye ve kendi hikâyelerini yazmaya davet ediyor.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri