Zamanın ötesindeki şirket liderleri İstanbul’da buluşuyor

09 Mayıs 2013 Perşembe

Zamanın ötesindeki şirket liderlerinin bir araya geleceği Timeless Leadership Konferansı 22 Mayıs’ta Ritz Carlton İstanbul’da gerçekleştirilecek

zamanin-otesindeki-sirket-liderleri-istanbulda-bulusuyor

Türkiye ve Avrupa’daki şirketlerin ömürlerinin ortalama 17 yıl, Fortune 500’de yer alan dünya devi şirketlerin ömürlerinin ortalama 40 ila 50 yıl olduğu göz önüne alındığında önemli bir bilgi ve tecrübe birikiminin yetersizliği söz konusu. Zamanın ötesindeki liderler tarafından yönetilen başarılı şirketlerin konu edileceği Timeless Leadership Konferansı’na her yıl olduğu gibi bu yıl da yurt içi ve yurt dışından birçok önemli isim katılıyor.

Asemble Eğitim Danışmanlık şirketi tarafından 5 yıldır düzenlenen “Düş+Zaman = Gerçek” serisinin bu yılki konferansına; European School of Economics Vakfı Başkanı Ellio D’anna, Medici Prensi Ottaviano de Medici, Dabbawala Foundation Yönetim Kurulu Başkanı Abhishek Dinkar Ekai ve Açık Toplum Vakfı ve TESEV Vakfı Kurucu Üyesi İshak Alaton konuşmacı olarak katılıyor.

Zamanın ötesinde çözümler üreten liderler, şirketler ve markalar yaratılmalı
Asemble Eğitim ve Danışmanlık Şirketinin Kurucusu Sinan Ergin, konferansın yapılmasındaki amacı şöyle özetliyor: “Bu konferans, insanoğlunun yarattığı zamana kendisini nasıl bağımlı yaptığına ve insanoğlunun zamanı yönetmek için nelerinden vazgeçtiğine şahitlik edecektir. Zaman liderleri yuttu, şirketleri tüketti. Şimdi, kendi yarattığımız zamanı anlamak ve yaratıcılığımıza yeniden kavuşmak için zamanın üstüne çıkmalıyız. Ağırlıklarımızdan kurtulup zamansız liderler, zamansız şirketler ve zamansız markalar yaratmalıyız.”

Sinan Ergin, şirketlerini zamanın ötesine taşımak isteyen kurucuların, marka olan veya bu yönde ilerleyen kuruluşların, kendine lider olan, olmak isteyen ve bunu zamanın ötesine taşımak isteyenlerin bu konferansa katılmalarında fayda gördüğünü söylüyor.

Konferans kapsamında düzenlenecek “Zamansız Ötesinde Liderlik” konulu panele Prof. Dr. Kerem Alkin moderatörlüğünde; Açık Toplum Vakfı ve TESEV Vakfı Kurucu Üyesi İshak Alaton, Aras Holding Yönetim Kurulu Başkanı Evrim Aras, Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Vuslat Doğan Sabancı ve Tofaş Otomotiv CEO’su Kamil Başaran panelist olarak katılacak.

Konferans afişi için tıklayınızGüvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri