Eğitim Gönüllüleri Vakfı’nın Demirpark AVM’deydi

26 Temmuz 2013 Cuma

Zonguldak Çaycuma Eğitim Gönüllüleri Vakfı çocukların güzel bir gün geçirmelerini sağlamak amacıyla DemirPark Alışveriş ve Yaşam Merkezi’ne gezi düzenledi

egitim-gonulluleri-vakfinin-demirpark-avmdeydi

Zonguldak Çaycuma Eğitim Gönüllüleri Vakfı Ayten Maksut Çavdar öğrenim birimi, yaz etkinlikleri kapsamında dün (25 Temmuz) DemirPark Alışveriş ve Yaşam Merkezi’ne gezi düzenledi.

Çocukların sosyalleşmesini ve yeni yerler görmesini sağlamak amacıyla 27 çocuk, Ayten-Maksut Çavdar Öğrenim Birimi Sorumlusu Nalan Turgut ve bir gönüllü kişi ile birlikte DemirPark Alışveriş ve Yaşam Merkezi’ne götürüldü.

DemirPark Alışveriş ve Yaşam Merkezi tarafından sağlanan bağış desteğiyle çocuklar, Funcity Eğlence Merkezi’ndeki oyun havuzunda eğlenip Popeyes’tan yemek yiyerek mutlu bir gün geçirdi.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri