Eğitimler burda

02 Ekim 2013 Çarşamba

Burda Marketler “Burda Eğitimde” projesiyle Meslek Elemanı yetiştirmeye devam ediyor

egitimler-burda

Burda Market,  Perakende Sektörüne eğitimli eleman kazandırmak ve sektöre yeni meslek elemanı yetiştirmek için bir süredir yürüttüğü projenin sonuçlarını almaya başladı.

Burda Market Genel Müdür Yardımcısı Erol AKSAKAL “Sosyal Güvenlik Kurumu, Milli  Eğitim Bakanlığı ve Full Tıme Danışmanlıkla birlikte yürüttüğümüz  projede, kursiyerler bir aylık dershanede teorik eğitimden sonra, bir ayda Burda Market Florya Mağazasında pratik uygulama yapmaktadırlar. Eğitimciler ve Usta Meslek Elemanları tarafından verdiğimiz eğitimlerde, sektöre ait temel bilgiler verilmekte ve elemanların kişisel mesleki beceriler artırılmaktadır. Bir yanıyla da sosyal sorumluluk projelerimiz kapsamında gördüğümüz bu çalışmalarımızı önümüzdeki dönemlerde de artırarak devam ettireceğiz”  dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri