Eğlence Şatosu’nun minik kahramanları iş başında

01 Kasım 2012 Perşembe

Bu hafta sonu Forum Çamlık’a giden çocuklar kendi yaptıkları kuklalarını kendileri oynatacak. Eğlence ve eğitimi bir arada sunan Forum Çamlık Eğlence Şatosu, 3-4 Kasım günlerinde çocukları keyifli bir yolculuğa davet ediyor

eglence-satosunun-minik-kahramanlari-is-basinda

Miniklerin anatomik yapısına göre masal dünyasının büyülü dünyasından esinlenerek tasarlanan Forum Çamlık Eğlence Şatosu, bu hafta sonu birbirinden eğlenceli etkinliklere ev sahipliği yapıyor. Çocukların gelişmesini sağlayan oyunlar ve kukla gösterisi, 3-4 Kasım tarihlerinde miniklere keyifli bir hafta sonu yaşatacak.

Kendi kuklanı kendin yap
Forum Çamlık Çocuk Kulübü Eğlence Şatosu’nda bu hafta sonu 3 ayrı etkinlik yer alacak. Kukla oyunu ile minikler hareketli kukla yapmayı öğrenecek ve müzikli sahne oyunu ile yaptıkları kuklaları sahnede oynatacaklar.

Kart oyunu, çocukların fiziksel, psiko, sosyal, duygusal ve bilişsel gelişimlerine katkı sağlayacak bir aktivite… Çocukların eğlenirken öğrenmelerini sağlayan kart oyunu ile minikler eğlenceye doyacak. Denizlili miniklerin ilgisini çekecek çok keyifli bir oyun olan “Çekirge” ile ise minikler, etkinlik boyu zıplayarak mutlu olacaklar. 

 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri