Eğlenceli el işi fikirleri Tchibo’da

11 Mart 2014 Salı

Tchibo, yarın tüm Tchibo mağazalarında, Tchibo.com.tr’de ve 444 28 26 numaralı telefonla sipariş hattında “Eğlenceli El İşi Fikirleri”ne dair tüm ürünleri satışa sunuyor

eglenceli-el-isi-fikirleri-tchiboda

Birbirinden farklı ve pratik ürünleri her hafta değişen temalarıyla müşterilerinin beğeneisine sunan Tchibo, “Eğlenceli El işi Fikirleri”ni yarın (12 Mart) başlayacak yeni temasında topladı. Boyama ve çizim yaparken kullanılabilecek her tür boya, renkli kalem ve fırçaların, saklama kutularının ve aksesuarların yanı sıra; anı yakalamak isteyenler için masa ve zemin şövalyesi de yer alıyor.

Boya kalemleri ve keçeli kalemler için uygun sert kağıtlardan yapılan boyanabilir Amerikan servis setiyle çocuklar artık masada da çok uslu. Çocukların olduğu kadar büyüklerin de ilgisini çeken temada herkesin içindeki rengarenk yaratıcı motiflerin ortaya çıkması için her tür detay düşünülmüş.

Tchibo’yla evler renkleniyor
Ev dekorasyon önerilerinin de bulunduğu “Eğlenceli El İşi Fikirleri” temasında, evleri her zevke göre renklendirmek, şekillendirmek mümkün. Süsleme şeritleriyle farklı desenlerle duvarları süslerken, yine değişik renk ve boyutlardaki kutularla farklı dokunuşlar yapmak mümkün.    


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri