Eker Süt ve Pepee buluştu

19 Nisan 2013 Cuma

Eker, çocukların sevgilisi Pepee'nin adını taşıyan çikolatalı sütleriyle raflarda yerini aldı

eker-sut-ve-pepee-bulustu

Eker, çocuklara özel olarak tasarladığı “Pepee Çikolatalı Süt” ile süt içme alışkanlığını artırmayı amaçlıyor. Ambalajını Türkiye’nin markalaşan ilk çizgi film kahramanı Pepee’nin süslediği  Eker çikolatalı sütler, daha ilk günden çocukların sevgilisi oldu.

Her gün düzenli olarak 2 bardak süt tüketmek çocukların bedensel ve zihinsel gelişimini katkı sağlıyor. Ayrıca çocukların ve annelerin sevgilisi, çizgi film bölümleriyle Türk çocuklarına süt içmeyi sevdiren Düşyeri Çizgi Film Stüdyosu’nun ilk çizgi filmi olan Pepee çocuklara bu konuda da örnek olmaya devam ediyor. Eker çikolatalı sütün bir bardağı günlük kalsiyum ihtiyacının yüzde 29’unu karşılıyor. 

Nevra Eker: Benim oğlum da bayılıyor
Eker Süt Ürünleri AŞ Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Nevra Eker, doğal ve katkısız olarak üretilen Eker Pepee’li çikolatalı sütü 2 yaşındaki kendi çocuğunun da severek tükettiğini belirterek, “Ben de bir anneyim. Bu nedenle tüm ürünlerimiz için doğal, kaliteli ve hijyenik olmak ilk önceliğimiz. Önümüzdeki günlerde Pepee serimizdeki ürün çeşidini artıracağız” dedi. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri