Eker ürünleri “Şirin”lendi

22 Eylül 2015 Salı

Eker’den çocuklara özel ambalaj. En sevilen karakterlerdenŞirinler artık Eker ambalajlarında. Çikolatalı süt, sütlü tatlılar ve bir Eker klasiği ayranlar Şirinler karakterleriyle süslü yeni ambalajları ile raflarda yerini aldı

eker-urunleri-sirinlendi

Süt ve sütlü ürünler konusunda tüketicilerini 38 yıldır kalite ve tazelikle buluşturan Eker, yeni ürünler ve yeni ambalajlar ile çocukların gönlünü feth etmeye devam ediyor. Çocuklara keyifle süt ve süt ürünlerini tüketme alışkanlığı kazandırmak hedefi ile hayata geçirilen Şirinler karakterli ambalajları ile “Eker ayran”, “çikolatalı süt” ile “Fındıklı Krem Şokola” ve “Sütlü Çikolatalı Puding”, içeriği ve lezzeti ile fark yaratıyor.

Artık çocukların Eker ayrana bayılması için bir nedenleri daha oldu. Lezzeti ile efsaneleşen 200 ml ve 900 ml şişelerdeki Eker ayranın ambalajını Şirinlerin en tatlı karakterleri süslüyor. Eker çikolatalı süt, gerçek çikolata lezzetini doğal süt ile buluşturarak çocuklar için süt içmeyi daha keyifli hale getiriyor. Üstelik 6’lı paketler özel Şirinler karakterlerinden oluşan çıkartma hediyeli. Eker’in nefis taze sütüyle üretilen Fındıklı Krem Şokola ve Sütlü Çikolatalı Puding ise doğal lezzeti ve yeni ambalajıyla çocukların sevgilisi olmak için raflarda yerini aldı.


Tamamen doğal ve katkısız
Kendisinin de iki çocuk annesi olduğunu belirten Eker Süt Ürünleri Genel Müdür Yardımcısı Nevra Eker, çocukların kalite ve güven ile tamamen doğal ve katkısız ürünlere ulaşması için bu pazarda yer aldıklarını söyledi.


Neden Şirinler?
1958 yılında Pierre Culliford (Peyo) tarafından yaratılan ve 1980’de Hanna Barbara tarafından çizgi film haline getirilen Şirinler karakterlerinin 700’den fazla marka ile işbirliği içinde olduğunu belirten Nevra Eker, Şirinler’in tüm yaş gruplarına hitap etmesi, karakter olarak benzersiz olmaları, hem kızlara hem erkeklere hitap etmesi, her ülkenin değerlerine uygun ve kaliteli içeriğe sahip olması nedeni ile tüm dünyada bu kadar sevildiğinin, popüler ve evrensel olduğunun altını çizerek, bu nedenlerle işbirliğine gittiklerini ifade etti.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri