Eker’den Fethiye’ye yeni depo yatırımı

09 Temmuz 2015 Perşembe

Daha çok pazara ulaşmak için depolarını yaygınlaştıran Eker, yaz dönemiyle nüfusu yoğunlaşan Fethiye'ye yeni bir depo açtı

ekerden-fethiyeye-yeni-depo-yatirimi

Süt ve süt ürünleri konusunda 38 yıldır tüketicilerini kalite ve tazelikle buluşturan Eker, Türkiye’nin tamamına ulaşmak için farklı noktalarda depolar açmaya devam ediyor.

Eker, son olarak yaz dönemiyle nüfusu yoğunlaşan Fethiye'ye yeni bir depo açtı. 100 metrekare alanda 3 araç ve 5 personel ile hizmete başlayan Fethiye depo, Türkiye’de 23’üncü, bölgenin ise 5’inci deposu oldu.

Yeni depo ile amaç Fethiye, Kaş, Kalkan, Göcek,  Dalaman Ortaçağ ve Dalyan bölgelerine hizmet götürmek. İnovatif bakış açısını giderek büyüyen lojistik ve depolama hizmeti ile tamamlayan Eker, ürünlerinin dağıtımında tamamen kendi depolarından faydalanıyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri