Kaplanlar Soğutma’dan satış atağı

25 Mart 2014 Salı

Kaplanlar Soğutma, dünya ölçeğinde başlatmış olduğu pazarlama atağı doğrultusunda, Türkiye’deki satış faaliyetlerini Kaplanlar Soğutma Satış ve Pazarlama AŞ adında yeni bir şirket çatısında topladı

kaplanlar-sogutmadan-satis-atagi

Kaplanlar Soğutma, dünya ölçeğinde başlattığı pazarlama atağının yanı sıra Türkiye pazarında da üstlendiği rolü güçlendirmeye devam ediyor. Teknolojik değişimlerin anlık yaşanmaya başladığı günümüz dünyasında, müşteri profiline uygun çözümler bulmak için yoğun çaba sarf eden Kaplanlar Soğutma, küresel ekonominin getirdiği yenilikçi anlayışı da şirket bünyesine anında entegre etmeye özen gösteriyor.

Kaplanlar Soğutma, sınırları Avrupa’dan Avustralya’ya kadar yayılan ve 43 ülkeyi aşan, ihracat ağını daha da geliştirmek ve pazar bazlı büyüme hedeflerini etkin şekilde uygulayabilmek adına yeni bir yapılanmaya gitti.

Çokuluslu bir pazarlama yapısı çerçevesinde çalışmalarını sürdürdüklerini aktaran Kaplanlar Soğutma Genel Müdürü Duygu Kaplan; “Yurt dışı pazarlarda çok önemli bir büyüme ivmesi yakaladık. Bu büyüme ivmesini aynı hızda sürdürmeye devam edeceğiz. Diğer yandan da Türkiye pazarında daha etkin bir çalışma sistemine geçtik. Yurt içindeki tüm satış operasyonumuzu Kaplanlar Soğutma Satış ve Pazarlama AŞ adı altında bir araya getirdik. Ülke içerisindeki satış ve dağıtım hizmetlerinin daha hızlı ve daha etkin bir şekilde yönetilmesi amacıyla bu çalışma gerçekleşti” dedi.

Türkiye içerisindeki satış hizmet ağında yeni bir anlayış başlattıklarını belirten Kaplan, alanında oldukça deneyimli ve başarılı bir isim olan Yener Tekcan’ın Kaplanlar Soğutma Satış ve Pazarlama AŞ Genel Müdürü ve Kurucu Ortağı olduğunu belirtti.

Kaplanlar Soğutma AŞ'nin tüm yurt içi satışlarında ve satış sonrası hizmetlerinde müşterilerine daha hızlı çözümler üretebilmek ve müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarabilmek için kurulmuş olan Kaplanlar Soğutma Satış ve Pazarlama AŞ’nin merkezi İstanbul olarak belirlendi. Marmara Bölgesi haricinde tüm Türkiye’ye bayilik verecek olan "Kaplanlar Soğutma Satış ve Pazarlama AŞ", iç piyasada Kaplanlar markasına güç katacak.

Konu ile ilgili kısa bir açıklama yapan Yener Tekcan; “Önceliğimiz globalleşen dünyadaki tüm markaların hedefi olan müşteri memnuniyeti ve satış sonrası hizmetler için kullanıcılarının duyacağı tüm ihtiyaçlara hızlı çözüm üretmektir. Tecrübe ve dinamizmle kurulan Kaplanlar Soğutma Satış ve Pazarlama AŞ sektöre yenilikçi çözümler getirecektir” dedi.

Yener Tekcan kimdir?
2004 yılında satış temsilcisi olarak girmiş olduğu soğutma sektöründe, 2007 yılından 2013 yılı sonuna kadar satış müdürü olarak çalıştı. 2014 yılı başladığında ise Türkiye'nin soğutma sektöründeki köklü firmalarından olan Kaplanlar Soğutma AŞ ile beraber Kaplanlar Türkiye olarak adlandırılan Kaplanlar Soğutma Satış ve Pazarlama AŞ’nin kurucu ortağı oldu.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri