Üçge, PL İstanbul Fuarı’nda

10 Ekim 2012 Çarşamba

36 yıldan bu yana perakende sektörüne hizmet veren Üçge, 11-14 Ekim günleri arasında CNR Expo’da gerçekleştirilecek olan Private Label İstanbul Fuarı’nda yer alacak

ucge-pl-istanbul-fuarinda

Son 10 yılda hızla büyüyen ve Türkiye'deki gelişimini daha da artıran Private Label sektörü, 11-14 Ekim 2012 günleri arasında Private Label İstanbul Fuarı’nda buluşuyor. CNR Holding kuruluşlarından CNR Uluslararası Fuarcılık AŞ tarafından CNR Expo İstanbul’da düzenlenecek fuarın katılımcıları arasında perakendeye sunduğu çözümlerle fark yaratan Üçge de yer alıyor.

60 ülkeden ziyaretçi gelecek
Ulusal ve yerel zincir market satın almacılarının davet edildiği Özel Markalı Ürünler ve Market Markaları Fuarı’na yurtdışından çok sayıda ülkeden özel bir alım programı dahilinde alıcılar getirilecek. Tanzanya ve Kenya gibi gelişmekte olan Afrika ülkeleri ile Almanya, İngiltere ve Fransa başta olmak üzere Avrupa ülkeleri, ABD, Birleşik Arap Emirlikleri, Hindistan, Makedonya, Malezya, Mısır, Nijerya, Rusya ve Tunus alıcı getirilecek ülkeler arasında yer alıyor. Geçtiğimiz yıl Fayda AŞ katkılarıyla Ankara, Kayseri, Gaziantep, Konya, Antalya, Trabzon, İzmir ve Bursa başta olmak üzere Anadolu’nun çeşitli bölgelerinden getirilen market ve zincir marketlerin satın alma yetkililerinin bu yıl da fuarı ziyaret etmeleri hedefleniyor.

Ürün yelpazesine market ekipmanları da eklendi
20 ülkeden 300 firmaya ve 20 bin profesyonel ziyaretçiye ev sahipliği yapacak olan Private Label İstanbul’un genişleyen ürün profiline bu yıl market ekipmanları da eklendi. Fuarda ziyaretçiler market ekipmanlarını detaylı şekilde görerek sipariş verebilecek. Fuarın ana ürün gruplarını temizlik ve hijyen, gıda, kozmetik ve güzellik, ev ve mutfak ürünleri, ambalajlama, soğutma sistemleri, raflar, diğer market ve sergileme ekipmanları oluşturuyor.

Öte yandan Alfa, Euromarche, City Center, Al-Othaims ve AlDhahry Group Private Label İstanbul’u ziyaret edecek önemli zincir marketler arasında yer alıyor. Private Label İstanbul, Orta Doğu başta olmak üzere, 84 ülkeden 5 bine yakın yabancı iş adamı ve alım heyeti tarafından ziyaret edilecek olan 14’üncü MÜSİAD Uluslararası Fuarı ve 16’ncı Uluslararası İş Forumu (IBF) ile eş zamanlı yapılacak.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri